Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

WU-15 | 17.02.2020

První místo starších žákyň v dívčím halovém turnaji o Třebešský zimní pohár 2020

Žákyním se povedlo postoupit z těžké základní skupiny, kde za sebou nechaly pražskou Spartu a domácí Hradec. V semifinále jednoznačně porazily vítěze druhé skupiny ABC Braník a ve finále na penalty žákyně z Brna.


V neděli 2.2.2020 jsme odehráli dívčí halový turnaj Třebešský zimní pohár 2020. Ve čtyřčlenné skupině jsme se postupně utkali s FC Hradec Králové, Loko Brno - H.Heršpice a Spartou Praha. Všechny zápasy byly nesmírně dramatické a vyrovnané a nabídly divákům zajímavou podívanou. Tuto akci si nenechal ujít také trenér našeho Áčka Ondra Bačo.

 

FC HK WU15 - FK Pardubice WU15  0:2

 

Branky: Hlaváčová 2

 

Hned v úvodních vteřinách zápasu nás podržela v brance Eliška Krejčí, když pohotově zneškodnila umístěnou střelu Miculyčové. Úvodní část patřila hradeckým hráčkám, ale poté jsme hru vyrovnali, vytvářeli si šance a přišly i góly. Závěr patřil nám, hru jsme kontrolovali a hradeckým fotbalistkám jsme nedovolili změnu skore. 

 

Loko Brno - H. Heršpice WU15 - FK Pardubice WU15  2:2

 

Branky: Zikmundová, Ledvinková

 

Velice kvalitní utkání přinesl druhý zápas ve skupině, ve kterém opět čarovala v brance Eliška Krejčí. V utkání jsme šli dvakrát do vedení, ale soupeři se podařilo vždy brzy vyrovnat. Mnoho šancí zůstalo na obou stranách nevyužito a tak remíza z tohoto utkání byla určitě spravedlivá.

 

FK Pardubice WU15 - AC Sparta Praha WU15  0:0

 

Nejméně povedené utkání z naší strany. Nedařila se nám kombinace, míče nám odskakovaly od nohy a téměř jsme neohrozili v brance Sparty Áďu Smutnou. Více šancí měla Sparta, ale opět nás podržela v brance Eliška Krejčí. Remíza nám stačila na postup do semifinále a z druhého místa jsme doplnili vítěze skupiny Brno.

 

Semifinále

 

FK Pardubice WU15 - ABC Braník WU15  4:0

 

Branky: Hlaváčová, Burešová, Zikmundová, Bělíková

 

Vítěz druhé skupiny s námi držel krok prvních pět minut. Dostali jsme se do tempa, dařily se nám kombinace a naši převahu jsme vyjádřili i brankově.

 

Finále

 

FK Pardubice WU15 - Lokomotiva Brno - H.Heršpice WU15  1:1 (PK 3:1)

 

Branka: Bělíková

Branky PK: Zikmundová, Hlaváčová, Koblížková

 

Odveta za zápas ve skupině skončila také nerozhodně. Sice jsme měli více ze hry, ale hodně šancí zůstalo nevyužito. V zakončení jsme byli zbrklí a situace jsme řešili spíše silou než technicky. Do vedení nás poslala díky odvážnému průniku Jája Bělíková. Jediná chybička Elišky v celém turnaji znamenala vyrovnání, když rozehrávka od branky našla přesně brněnskou hráčku. Utkání skončilo remízou a tak následovaly pokutové kopy. V nich jsme byli šťastnější, obzvlášť po druhé penaltě jsme měli velké štěstí, když se míč dostal za brankovou čáru s pomocí hostující brankařky.

 

Po zvládnutém penaltovém rozstřelu jsme celý turnaj vyhráli a Eliška Krejčí byla za předvedené výkony ( a po kvalitním pátečním tréninku s A-týmem ) zaslouženě vyhlášená nejlepší brankařkou turnaje. 

 

Sestava: Krejčí, Chlupáčová, Burešová, Ledvinková, Koblížková, Plevová,

               Zikmundová, Hlaváčová, Bělíková

 

Pořadatelům děkujeme za pozvání, obzvlášť paní Kozlovské za perfektní organizaci celého turnaje a děkujeme všem soupeřům za férovou hru.


(Autor: Martin Macháček | Datum: 17.02.2020 | Zdroj fotky: )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Certus

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici více

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu více

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více