Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

WU-11 | 27.02.2020

Třetí místo dívek starší přípravky na Hradeckém lvíčku

V sobotním odpoledni se po mladší přípravce představila na halovém turnaji v Třebši děvčata starší přípravky


V sobotu 22.2.2020 jsme se zúčastnily halového turnaje starší přípravky dívek Hradecký lvíček v Třebši, kde jsme obsadily krásné 3. místo. Nejlepší hráčkou byla vyhlášena Kubisková Lucie a nejlepší brankářkou Čiháková Kateřina.

 

V prvním zápase jsme začaly výhrou proti Podlipansku 0:3. Na vítězství se podílely hráčky Kubisková Lucie, která dala dva góly a Hájková Barbora.

Ve druhém zápase jsme nastoupily proti domácí Třebši (modrá), kde hrály hráčky Třebše s ročníkem 2010 a 2011. I tentokrát se nám povedlo zvítězit 0:6. Góly: Kubisková Lucie 3x , Nevosádová Gabriela, Kadlecová Tereza a Kembická Viktorie

V dalším zápase nás zaskočil Hradec svoji rychlou hrou, přihrávkami i velkým důrazem, takže poměrně rychle Hradec vedl 0:3, nám se podařilo do hry dostat až pár minut před koncem, ale na vstřelení 3 nebo více gólů již bylo pozdě, takže se nám povedlo až minutu před koncem pouze snížit na 1:3 gólem Lucie Kubiskové. A Hradec zaslouženě vyhrál 1:3.

Ke čtvrtému zápasu jsme nastoupily proti domácí Třebši, kde jsme pěknou hrou a důrazem nakonec zvítězily 1:4. Góly: Pejřimovská Antonie, Nevosádová Gabriela, Kubisková Lucie a Kembická Viktorie

V posledním zápase proti Dukle jsme dostaly branku hned v první minutě nenápadnou střelou z úhlu, kde se míč odrazil od tyčky rovnou do brány (0:1). Dukla byla aktivnější a my se málo dostávaly do šancí a hry, toho Dukla dokázala využít a po větším tlaku vstřelila druhou brankou nešťastnou tečí naší hráčky a vedly už o dva góly. Nám se bohužel s výsledkem nepodařilo už nic udělat a zápas pro nás skončil prohrou 0:2.

K vidění byla řada fotbalově kvalitních výkonů jak hráček, tak i týmů. Nouze nebyla ani o krásné branky, přihrávky i zákroky brankářek. Za turnaj si holky zaslouží pochvalu. Poděkování patří taky rodičům za výbornou atmosféru a fandění při zápasech.

Fotogalerie:

https://fchkdivky.rajce.idnes.cz/22.02.2020_HT_Trebes_Hradecky_lvicek_starsi_pripravka/

 


(Autor: Lucie Šťastná | Datum: 27.02.2020 | Zdroj fotky: )AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau

Aigos - reklama

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici více

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu více

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více