Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 02.03.2020

A-tým má zelenou, říká klubový šéf

V minulých dnech poskytl předseda představenstva Vladimír Pitter rozhovor Pardubickému deníku a v jeho obsahu se vyjádřil také k situaci okolo našeho A-týmu. Ten v neděli odstartuje jarní část sezóny zápasem ve Vlašimi.


Z rozhovoru vyplynulo, že vedení klubu se rozhodně postupu do nejvyšší soutěže nebojí. „Od vedení dostal tým zelenou a má plnou podporu bojovat o nejvyšší příčky,“ sdělil Vladimír Pitter, který v sobotu přihlížel s kolegy z vedení klubu úspěšné generálce pardubického týmu v Brně. „Čeká nás hodně náročné jaro. My jsme si s kolegy akcionáři i po úspěšném podzimu řekli, proč tomu nepustit opratě, když to tak řeknu. Ve sportu to tak někdy funguje, když na nic netlačíte a jedete si svoji linii,“ uvedl pro regionální Deník.

 

V čele tabulky má FK Pardubice před startem jara nejlepší výchozí pozici, na druhou Jihlavu má náskok 3 body. „Když se to tak dobře rozjelo, tak stojí minimálně za to, aby se o to tým popral. Myslím, že kromě stadionu na to jsme uvnitř klubu připraveni. První jarní zápasy ukážou, jaká je skutečnost,“ připomněl, že největším trápením pro pardubický fotbal je absence stadionu.

 

A právě o něm se vedou nejčastější diskuse. „Nyní se finalizuje projektová dokumentace pro výběrové řízení, aby mohlo být vypsáno. Mám informace, že k tomu by mělo dojít v březnu nebo v dubnu. To by mělo běžet tři nebo čtyři měsíce. Chci věřit, že se do ceny, která je zafixovaná, někdo trefí. Věřím, že se pak na podzim začne stavět,“ řekl Vladimír Pitter pro Pardubický deník na téma rekonstrukce Letního stadionu.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 02.03.2020 | Zdroj fotky: Luboš Jeníček, Denik.cz )Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více