Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 05.03.2020

Juniorky v Brně vyhrály a budou bojovat ve finálové skupině

V sobotu juniorky zajížděly k zápasu do Brna. Vítězstvím si dvě kola před koncem základní části 1.ligy zajistily účast ve skupině o titul, kde je čeká dalších šest těžkých utkání s pražskými S a s dosud vedoucím Slováckem.


Lokomotiva Brno H.H. - FK Pardubice 0:2 (0:1)

Hráno 29. 2. 2020 na UMT v Brně

 

Branky: Vlastní gól, Suchanová

Sestava: Beránková - Borovičková, Grundmannová (K), Nekovářová, Holcová K. (74' Friedrichová) - Suchanová - Kružíková, Hegrová, Solničková, Minářová (76' Hlušičková) - Hýlová (72' Zikmundová)

 

Hodnocení: Do Brna jsme jeli s jednoznačným cílem bodovat a definitivně si tak zajistit do nadstavby boje v první čtyřce ligové tabulky. To se povedlo, děvčata předvedla velmi dobrý výkon a po zásluze zvítězila. Zápas jsme však nezačali dobře. Brno bylo v první čtvrthodince aktivnější a dvakrát nás musela podržet Barča v brance. Pak se hra vyrovnala a s přibývajícím časem byly naše hráčky nebezpečnější. V obrovské šanci se ocitla Verča, po rohu hlavou Áďa a Evča trefila zpoza vápna tyč. Z našich šancí nic nebylo, a tak nám pomohla nešťastná obránkyně Brna, které se nepovedl odkop a dala si vlastní gól. Diskutabilní byl v 1. pol. ještě zákrok v pokutovém území na Natku, kterou jasně podrazila vyběhnuvší brankářka. Paní rozhodčí však usoudila, že se o penaltový zákrok nejednalo a hrálo se dál...

 

Ve druhé půlce se hra již odehrávala jasně v naší režii. Evča po centru Janči hlavou zvýšila na 2:0. Holky si vytvářely i další šance, ale žádnou z nich nedaly. Naše obrana společně s Barčou v brance pracovala velmi spolehlivě a Brnu dovolila pouze jednu vážnější šanci, při které nám pomohlo břevno. Své první minuty v dorostenecké lize si odehrály dvě starší žákyně - Mája a Maky. Určitě se neztratily a svou premiéru zvládly. Gratulujeme :-) . Pochvalu však zaslouží za kvalitní zápas i brněnské hráčky, které byly v průměru o dost mladší než náš tým. Reprezentační pauzu si vyplníme přátelským zápasem v Ostravě, kde nás v neděli 8. března čeká domácí Baník.


(Autor: Kamil Kozák | Datum: 05.03.2020 | Zdroj fotky: Jiří Matějka )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Top Centrum prodejna

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji více

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka více

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler více

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice více