Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 09.03.2020

V reprezentační pauze se juniorky utkaly s Baníkem Ostrava

Ani na severní Moravě neztratily juniorky svou jarní neporazitelnost, když k přátelskému zápasu v neděli zavítaly na hřiště Baníku Ostrava.


FC Baník Ostrava WU18 - FK Pardubice WU18   2:5 (1:1, 1:3, 0:1)

Hráno 8.3.2020 na Umt v Ostravě 3x 30 min.

Góly FK Pce: Kružíková, Solničková, Holcová T., Hegrová, Hýlová

 

Hodnocení: Reprezentační pauzu jsme si zpestřili přátelským zápasem v Ostravě, kde nás čekal druholigový Baník. V úvodu zápasu nám byly ostravské hráčky více než vyrovnaným soupeřem a po naší chybě se dostaly do vedení. Postupem času se naše hráčky dostávaly do tempa, přebraly iniciativu a podařilo se nám zápas otočit. Na chvíli jsme vrátili Baník do hry naší další hloupou chybou (špatná malá domů), ale po vyrovnání jsme se opět vrhli do útoku a vrátili vedení na naší stranu. Nakonec se podařilo skórovat pěti různým hráčkám, což je dobrý signál do dalších zápasů. Pozitivem jsou i standartní situace. Holky navázaly na jejich dobré zahrávání v Brně a tentokrát se nám podařilo dát dokonce 3 branky po rohovém kopu ! Příští víkend zajíždíme do Plzně, kde nás budou čekat místní Viktoriánky a určitě budou velmi nepříjemnými soupeřkami. Musíme se na zápas dobře připravit a zkusit navázat na dosavadní 3 jarní vítězství.


(Autor: Kamil Kozák | Datum: 09.03.2020 | Zdroj fotky: )AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau

Aigos - reklama

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek více

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem!

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem! více

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk více

Starší předávají zkušenosti mladším

Starší předávají zkušenosti mladším více