Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 19.05.2020

Poslední příprava, A-tým hostí Sokol Živanice

V úterý v 17:00 hod. čeká pardubický A-tým poslední přípravné utkání před restartem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Nastoupí proti Sokolu Živanice, účastníkovi třetí nejvyšší soutěže, kterému byla sezóna předčasně ukončena.


Utkání se hraje od 17:00 hod. opět bez přítomnosti diváků. Pro pardubický tým to bude poslední herní prověrka před prvním mistrovským zápasem, který ho čeká za týden proti Prostějovu. Na utkání 18. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY by měla platit možnost 300 lidí přítomných na utkání (vč. hráčů a realizačních týmů) a klub zveřejní v příštích dnech režim, kdo bude na utkání vpuštěný.

 

Souboj proti Živanicím nabídne regionální derby, ale protože soupeř se potýká s drobnými personálními problémy, je pravděpodobné, že jeho dres obléknou i někteří hráči pardubického širšího kádru. Z dnešního utkání vám nabídneme komentovaný  livestream, info přineseme na našem webu.

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 19.05.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více