Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Příprava | 19.05.2020

Poslední příprava, A-tým hostí Sokol Živanice

V úterý v 17:00 hod. čeká pardubický A-tým poslední přípravné utkání před restartem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Nastoupí proti Sokolu Živanice, účastníkovi třetí nejvyšší soutěže, kterému byla sezóna předčasně ukončena.


Utkání se hraje od 17:00 hod. opět bez přítomnosti diváků. Pro pardubický tým to bude poslední herní prověrka před prvním mistrovským zápasem, který ho čeká za týden proti Prostějovu. Na utkání 18. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY by měla platit možnost 300 lidí přítomných na utkání (vč. hráčů a realizačních týmů) a klub zveřejní v příštích dnech režim, kdo bude na utkání vpuštěný.

 

Souboj proti Živanicím nabídne regionální derby, ale protože soupeř se potýká s drobnými personálními problémy, je pravděpodobné, že jeho dres obléknou i někteří hráči pardubického širšího kádru. Z dnešního utkání vám nabídneme komentovaný  livestream, info přineseme na našem webu.

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 19.05.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Strabag

V Plzni jsme dohrávali v deseti a inkasovali v závěru utkání

V Plzni jsme dohrávali v deseti a inkasovali v závěru utkání více

Těším se, říká před možným restartem ligy trenér ženského A-týmu

Těším se, říká před možným restartem ligy trenér ženského A-týmu více

Městská Rada schválila vítěze výběrového řízení na LS

Městská Rada schválila vítěze výběrového řízení na LS více

Musíme zápas zvládnout, říká trenér Novotný

Musíme zápas zvládnout, říká trenér Novotný více