Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 21.05.2020

Informace pro fanoušky k prvnímu mistrovskému utkání

V úterý čeká pardubický A-tým po více než dvouměsíční přestávce boj o body. Od pondělí 25. května se mírně uvolňují opatření státních orgánů a tak bude na akcích možná účast 300 osob, což je údaj, do kterého ale patří i účastníci utkání.


DŮLEŽITÉ INFORMACE:

 

Do limitu 300 osob se počítají také účastníci utkání (hráči, pořadatelé, zabezpečení utkání, atd.), proto do dalšího rozhodnutí vládních orgánů může být do areálu vpuštěný jen určitý okruh dalších osob. Vedení FK Pardubice oznamuje, že do změny podmínek bude na domácí utkání FK Pardubice vpuštěny jen tyto okruhy osob:

 

- majitelé sezónních permanentních vstupenek

- zástupci partnerů a sponzorů klubu

- omezený počet členů našeho fanouškovského „kotle“

 

Z důvodů těchto omezení se ruší platnost:

- klubových karet

- novinářských akreditací bez rozdílu vydavatele (info zde)

- All Access karet

 

Co bude nutné při návštěvě utkání dodržet:

- projít u vchodu kontrolou měření teploty (bezdotykovým teploměrem)

- povinné rozestupy mezi osobami

- povinné nošení roušek

- řídit se pokyny pořadatelů

 

Fotbalový klub FK Pardubice by rád využil podpory našich věrných fanoušků. Bohužel aktuální situace to nedovoluje, z výše uvedeného vyplývá, že do volného prodeje zatím není možné uvolnit žádné vstupenky. Vedení klubu, hráči i celý realizační tým však věří, že se situace co nejdříve změní a sejdeme se na Vinici v „plné sestavě“!   

 

fw

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 21.05.2020 | Zdroj fotky: )Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více