Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 21.05.2020

Důležité pozornění pro zástupce médií

Vládní nařízení aktuálně výrazně omezují účast osob na sportovních či kulturních akcích, nicméně od 25. května se situace mírně uvolní a na hromadných akcích, což se týká také fotbalu, bude možné počítat s účastí 300 osob. Přesto je nutné sáhnout k netradičním opatřením, což se týká i dvou utkání FK Pardubice v nadcházejícím týdnu.


FK Pardubice se představí v posledním květnovém týdnu v domácím prostředí ve dvou zápasech:

- úterý 26. května 2020 od 17:00 proti 1. SK Prostějov

- neděli 31. května 2020 od 17:00 proti FK Ústí nad Labem

 

Klub musel bohužel sáhnout k následujícím opatřením, která se dotknou zástupců médií:

- dočasně SE RUŠÍ novinářské akreditace vydané klubem pro aktuální sezónu
- NEPLATÍ ani akreditace médií vydávaná dalšími organizacemi (bez předchozí domluvy)

 

Početní redukce účastníků utkání bude delegátem utkání velmi přísně hlídaná a omezení se týkají i počtu zástupců médií. Proto FK Pardubice musel sáhnout k uvedeným krokům, nicméně s účastí zástupců médií na utkání v omezeném rozsahu počítá.

 

Pro účast na utkání (píšící, rozhlas, TV) je NUTNÉ kontaktovat s předstihem PR manažera klubu Radka Kliera (mail: radek.klier@fotbalpardubice.cz), který vám sdělí potřebné informace a zda je možné se utkání zúčastnit.

 

Citelně se nastavené podmínky dotknou práce fotografů. V prostoru u hrací plochy po dobu utkání mohou pracovat pouze TŘI FOTOGRAFOVÉ, což v praxi znamená, že vyjma dlouhodobě spolupracujících vybraných médií se další osoby k této činnosti nedostanou. 

 

Žádáme zástupce médií o pochopení netradičních řešení. K nim patří také skutečnost, že po utkání se nebude konat tradiční tisková konference; nicméně řešíme možnosti jak nabídnout pozápasové postřehy aktérů utkání tak, aby byly dodrženy hygienické předpisy.  


(Autor: FK Pardubice | Datum: 21.05.2020 | Zdroj fotky: )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice

Farmet

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více