Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 20.05.2020

Opustil nás pardubický historik Zdeněk Veselík

Jedna smutná zpráva dorazila k pardubické veřejnosti, v pondělí 18.5. 2020 ve věku 89 let nás opustil po delší nemoci pan Zdeněk Veselík, člověk, který sportu a zejména "Tesličce" věnoval většinu života.


Pan Zdeněk Veselík byl spoluzakladatel pardubického nohejbalu, ale především je třeba připomenout, že více než 50 let vedl kroniky o sportovním a kulturním životě v Pardubicích a byl velkým patriotem našeho města. Za svou činnost obdržel v roce 2016 od Primátora města Pardubic medaili města Pardubic.

 

Podle vzpomínek jeho rodiny byl do posledních dnů velkým fanouškem sportovního dění a jeho velkým přáním bylo, aby pardubický fotbalový klub postoupil a dočkal se nového stadionu. Pan Veselík se ve své kronikářské aktivitě věnoval pochopitelně i fotbalovému dění, kde se díky němu zachovala řada zajímavých artefaktů.

 

Vyjadřujeme jménem členů našeho klubu rodině pana Veselíka upřímnou soustrast.

 

wfq

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 20.05.2020 | Zdroj fotky: )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Strabag

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více