Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Profile picture

Žáci | 09.06.2020

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

I letos se chystá fotbalový kemp pro malé sportovce, ale bohužel jsme ho museli (jen pro tento rok) omezit na jediný turnus.


Letoští rok je z důvodu koronavirové krize poněkud atypický a v jeho jubilejním 10. ročníku jsme byli nuceni k zúžení na jediný turnus. Kemp bude probíhat v jednom turnusu v pardubickém areálu Pod Vinicí, kde se hraje také druhá nejvyšší fotbalová soutěž.

 

Termín: 3.8.2020 - 7.8.2020

 

Kemp bude probíhat denně v době od 08:00 - 16:00 hod. a mohou se ho zúčastnit chlapci i dívky ročníků narození 2010 - 2014. Pro účast není nutná příslušnost v jakémkoliv fotbalovém klubu. Počet účastníků je omezen na 35 dětí na jeden turnus. Kemp bude probíhat pod vedením trenérů s odpovídající trenérskou licencí.

 

Cena kempu: 2.200 Kč 

 

V ceně kempu je zahrnuta celodenní strava (oběd, 2x svačina) a pitný režim. Platba probíhá převodem a to nejpozději do 30.6.2020 na účet FK Pardubice, č.ú.: 107-5353710297/0100 (nutné je napsat do zprávy pro příjemce jméno a příjmení účastníka s uvedením, že se jedná o platbu za účast na fotbalovém kempu). Platba probíhá po předchozí dohodě s p. Martinem Shejbalem o přijetí na kemp!

 

Důležité upozornění: Rodiče jsou povinni organizátory turnaje informovat o zdravotním stavu účastníka kempu (potřeba užívání léků, různá zdravotní omezení, atd.), ideálně s předstihem. Organizátoři děkují za nepodcenění tohoto bodu ze strany zákonných zástupců dětí.

 

Kontaktní osobou je Martin Shejbal, tel.: 736 472 650, přihlášky zasílejte na mailovou adresu martinshejbal@seznam.cz.  

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.06.2020 | Zdroj fotky: )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Certus

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem více

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly!

Série nepřerušena, A-tým veze body z Dukly! více

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý

Kdo nevystřelí, nemůže dát gól, říká Hlavatý více

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf

Věřím, že se zhotovitel rekonstrukce najde, říká klubový šéf více