Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Profile picture

Žáci | 09.06.2020

Desátý ročník kempu FK Pardubice jen s jedním termínem

I letos se chystá fotbalový kemp pro malé sportovce, ale bohužel jsme ho museli (jen pro tento rok) omezit na jediný turnus.


Letoští rok je z důvodu koronavirové krize poněkud atypický a v jeho jubilejním 10. ročníku jsme byli nuceni k zúžení na jediný turnus. Kemp bude probíhat v jednom turnusu v pardubickém areálu Pod Vinicí, kde se hraje také druhá nejvyšší fotbalová soutěž.

 

Termín: 3.8.2020 - 7.8.2020

 

Kemp bude probíhat denně v době od 08:00 - 16:00 hod. a mohou se ho zúčastnit chlapci i dívky ročníků narození 2010 - 2014. Pro účast není nutná příslušnost v jakémkoliv fotbalovém klubu. Počet účastníků je omezen na 35 dětí na jeden turnus. Kemp bude probíhat pod vedením trenérů s odpovídající trenérskou licencí.

 

Cena kempu: 2.200 Kč 

 

V ceně kempu je zahrnuta celodenní strava (oběd, 2x svačina) a pitný režim. Platba probíhá převodem a to nejpozději do 30.6.2020 na účet FK Pardubice, č.ú.: 107-5353710297/0100 (nutné je napsat do zprávy pro příjemce jméno a příjmení účastníka s uvedením, že se jedná o platbu za účast na fotbalovém kempu). Platba probíhá po předchozí dohodě s p. Martinem Shejbalem o přijetí na kemp!

 

Důležité upozornění: Rodiče jsou povinni organizátory turnaje informovat o zdravotním stavu účastníka kempu (potřeba užívání léků, různá zdravotní omezení, atd.), ideálně s předstihem. Organizátoři děkují za nepodcenění tohoto bodu ze strany zákonných zástupců dětí.

 

Kontaktní osobou je Martin Shejbal, tel.: 736 472 650, přihlášky zasílejte na mailovou adresu martinshejbal@seznam.cz.  

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.06.2020 | Zdroj fotky: )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau

Aigos - reklama

Trenér Krejčí: Obrovské emoce, jsem naměkko

Trenér Krejčí: Obrovské emoce, jsem naměkko více

Šéf pardubického klubu Pitter: Na tým jsme pyšní

Šéf pardubického klubu Pitter: Na tým jsme pyšní více

Video z oslav na žižkovském trávníku

Video z oslav na žižkovském trávníku více

První liga přivítá pardubický klub již počtvrté

První liga přivítá pardubický klub již počtvrté více