Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Profile picture

FNL | 27.06.2020

Brácha je náš velký fanoušek, vzkazuje Tomáš Čelůstka

V pondělním utkání proti Jihlavě se bude pardubický tým spoléhat na práci obranné řady, do níž neodmyslitelně patří také Tomáš Čelůstka. Tento 28 letý zadák si s námi povídal právě o blížícím se duelu, v němž půjde o důležité body.


V pondělí dorazí Jihlava, jejíž forma se zvedá a poslední dvě utkání vyhrála. Máte příštího soupeře nastudovaného?

Je pravdou, že Jihlava se na jaře dlouho trápila a čekala delší dobu na vítězství, ale teď sledujeme hlavně to, že má za sebou dvě výhry v řadě. Výkony soupeře bedlivě sledujeme, a tak jako před každým utkáním nic nepodceníme a budeme dobře připraveni.

 

Podzimní zápas byl hodně divoký, prohrávali jsme 0:3, dali pak dva góly, ale nestačilo to a podlehli jsme 2:3. Jak na ten zápas vzpomínáš?

Nevzpomínám na něj rád. Byl to jediný zápas na podzim, který nám opravdu nevyšel. Myslím tím první poločas, protože ve druhém měla Jihlava co dělat, aby vedení uhájila. Věřím, že když navážeme na druhou půli z Jihlavy, budeme v pondělním zápase úspěšní.

 

Cítíte tlak na to, že pondělní zápas potřebujeme vyhrát?

Tlak si nepřipouštíme. My víme, co chceme, za čím jsi jdeme, víme také, že můžeme tuto sezónu dosáhnout obrovského úspěchu a to je naše největší motivace. Soustředíme se jen sami na sebe a naše zápasy.

 

Sleduje tvůj bratr na dálku zápasy Pardubic?

Brácha je obrovský fanoušek Pardubic! Sleduje nás, pokud zrovna nemají zápas či trénink. Nevynechá jediný náš zápas u obrazovky.

 

Dává ti třeba nějaké rady, jak se vyrovnat se stoupajícím tlakem?

Vždy, když spolu mluvíme, mi říká, ať se soustředíme sami na sebe a naše zápasy, to jediné můžeme svými výkony na hřišti ovlivnit. Ostatní je zbytečná ztráta energie.

 

Tušíš, na koho z jihlavské sestavy budeš hrát a co tě od něj čeká?

Pokud Jihlava nastoupí v totožné sestavě, jako v minulém zápase proti Vyšehradu, tak pravá strana byla ve složení Svoboda, Mikuš. Nejen tito hráči, ale celkově Jihlava disponuje kvalitním kádrem, mají v týmu velkou kvalitu, umí hrát fotbal. Čeká nás velice těžký soupeř a čekám tuhý boj. My ale víme, co chceme a pevně věřím, že po dvou remízách urveme tentokrát tři body.

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 27.06.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Farmet

Trenér Krejčí: Obrovské emoce, jsem naměkko

Trenér Krejčí: Obrovské emoce, jsem naměkko více

Šéf pardubického klubu Pitter: Na tým jsme pyšní

Šéf pardubického klubu Pitter: Na tým jsme pyšní více

Video z oslav na žižkovském trávníku

Video z oslav na žižkovském trávníku více

První liga přivítá pardubický klub již počtvrté

První liga přivítá pardubický klub již počtvrté více