Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 01.07.2020

Zhodnocení jarní sezóny dorostenek WU18

Jarní sezóna roku 2020 byla bohužel poznamenána koronavirovou pandemií, téměř 3 měsíce se nehrálo, liga byla ukončena bez vyhlašování výsledků. Přesto si zkusme alespoň v krátkosti zhodnotit "jaro" našich dorostenek.


Tréninky:

Tréninkový proces probíhal nejprve v Ohrazenici na umělé trávě, později na trávě Letního stadionu. Největší část jarního tréninkového procesu však děvčata strávila doma, kde probíhaly individuální tréninky. V týdnu byly vždy 4 tréninkové jednotky. 

Zápasy:

Než vypukla pandemie, tak se odehrála 2 jarní kola, která se našim děvčatům mimořádně povedla. Oba mistrovské zápasy jsme vyhráli 2:0, jak doma nad vedoucí Slávií, tak i na horké půdě v Brně.

Přátelských zápasů jsme odehráli celkem sedm. Před krizí čtyři a po krizi tři. Děvčata se většinou prezentovala velmi dobrými výkony, šestkrát dokázala zvítězit a jednou remizovala. Skóre 28:7 ze 7 zápasů je také slušné. Během celého jara děvčata neprohrála. O to víc nás může mrzet předčasně ukončený ročník letošní soutěže...

Reprezentace:

Stejně jako v minulém roce se nám dařilo "zásobovat" dívčí mládežnické reprezentace České republiky více hráčkami. Jsme na to hrdí a doufáme, že tomu tak bude i v sezónách následujících. Nadějných hráček v mládeži FK PARDUBICE máme spoustu. Teď záleží jen na nich, na jejich tréninkové píli a výkonech v zápasech, aby přesvědčily reprezentační trenéry a dostaly pozvánku na některou z akcí WU15, WU17, či WU19.

 


(Autor: Kozák Kamil | Datum: 01.07.2020 | Zdroj fotky: Klier Radek )Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu více

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor více

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil více

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic!

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic! více