Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

WU-18 | 01.07.2020

Zhodnocení jarní sezóny dorostenek WU18

Jarní sezóna roku 2020 byla bohužel poznamenána koronavirovou pandemií, téměř 3 měsíce se nehrálo, liga byla ukončena bez vyhlašování výsledků. Přesto si zkusme alespoň v krátkosti zhodnotit "jaro" našich dorostenek.


Tréninky:

Tréninkový proces probíhal nejprve v Ohrazenici na umělé trávě, později na trávě Letního stadionu. Největší část jarního tréninkového procesu však děvčata strávila doma, kde probíhaly individuální tréninky. V týdnu byly vždy 4 tréninkové jednotky. 

Zápasy:

Než vypukla pandemie, tak se odehrála 2 jarní kola, která se našim děvčatům mimořádně povedla. Oba mistrovské zápasy jsme vyhráli 2:0, jak doma nad vedoucí Slávií, tak i na horké půdě v Brně.

Přátelských zápasů jsme odehráli celkem sedm. Před krizí čtyři a po krizi tři. Děvčata se většinou prezentovala velmi dobrými výkony, šestkrát dokázala zvítězit a jednou remizovala. Skóre 28:7 ze 7 zápasů je také slušné. Během celého jara děvčata neprohrála. O to víc nás může mrzet předčasně ukončený ročník letošní soutěže...

Reprezentace:

Stejně jako v minulém roce se nám dařilo "zásobovat" dívčí mládežnické reprezentace České republiky více hráčkami. Jsme na to hrdí a doufáme, že tomu tak bude i v sezónách následujících. Nadějných hráček v mládeži FK PARDUBICE máme spoustu. Teď záleží jen na nich, na jejich tréninkové píli a výkonech v zápasech, aby přesvědčily reprezentační trenéry a dostaly pozvánku na některou z akcí WU15, WU17, či WU19.

 


(Autor: Kozák Kamil | Datum: 01.07.2020 | Zdroj fotky: Klier Radek )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Aigos - reklama

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek více

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem!

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem! více

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk více

Starší předávají zkušenosti mladším

Starší předávají zkušenosti mladším více