Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Příprava | 31.07.2020

V sobotu proti Jihlavě, již s kapitánem Jeřábkem

Sobotní odpoledne přinese další přípravné utkání pardubického týmu, který se představí v Hlinsku. Domácí klub totiž slaví 115 let od svých začátků a souboj FK Pardubice – FC Vysočina Jihlava bude vrcholem těchto oslav.


Před rokem jsme na stejném místě remizovali s Jihlavou 2:2 (pardubické góly vstřelili Mužík a Kovář) a na rozdíl od loňska je to pro oba soupeře teprve začátek krátkého přípravného období. 

 

Pro Pardubáky to bude druhé utkání v jednom týdnu, ve středu podlehli Chrudimi 2:3. "V sobotu budeme mít nějaké změny v sestavě proti středečnímu utkání," nastiňuje trenér Jiří Krejčí. "Do zápasu nastoupí kapitán Honza Jeřábek, který měl ve středu volno, naopak odpočinout necháme Hlavatého, který měl kvůli reprezentačním povinnostem o něco kratší dovolenou." 

 

Do pátečního tréninku se zapojil americký fotbalista Luis Gil, který v minulé sezóně nastupoval za Viktorii Žižkov. "Dostane v sobotu v utkání dostatečný prostor, aby nám ukázal, co v něm je," naznačuje Krejčí, který tentokrát "rozešle" svůj kádr do dvou týmů - v neděli dopoledne hraje první utkání také B-tým, který nastoupí v Letohradu. "Pošleme tam několik hráčů, aby měli vytížení všichni. Půjde o mladé kluky, kteří přišli z našeho dorostu, ale také třeba o Emila Tischlera."  

 

Sobotní utkání proti Jihlavě se hraje od 17:00 hod., souboj budete mít šanci vidět nejen na stadionu v Hlinsku, ale také v livestreamu (odkaz zde, připomeneme vám ho také zítra). V neděli budou mít hráči A-týmu volno, v pondělí se sejdou v Praze na testech na FTVS.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 31.07.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Top Centrum prodejna

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji více

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka více

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler více

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice více