Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Ženy B | 18.08.2020

Ženská rezerva rozstřílela Jihlavu

V neděli odehrál na Letním stadionu svůj přípravný zápas ženský B-tým, který se chystá na start ve čtvrté nejvyšší soutěži. Soupeřem mu byla o soutěž výše hrající Vysočina Jihlava a naše hráčky ji pokořily jedenácti góly.


Přípravné utkání

 

FK Pardubice B - Vysočina Jihlava 11:1 (5:0)

 

Branky: 11. Vrabcová (Hlušičková), 22. Koblížková (Vlačihová), 34. Koblížková (Glossová), 41. Kunáková, 43. Kunáková (Černá), 56. Ninczová (Kubečková), 61. Kunáková (Kubečková), 68. Ninczová (Suchanová), 79. Kubečková (Kunáková), 81. Prášilová (Ninczová), 85. Kubečková (Ninczová)

Pardubice B: Glossová - Vlačihová, Martínková, Grundmannová, Brázdová, Hlušičková, Hegrová, Černá, Prášilová, Vrabcová, Koblížková
Střídaly: Suchanová, Friedrichová, Ninczová, Kubečková, Kunáková.

 

Ondřej Bačo (trenér): Třetiligový soupeř se představil sympatickou hrou po zemi. Silnější na míči ovšem byl domácí celek. Z naší strany určitě chyběla mezihra, ale to můžeme dávat za vinu prvnímu setkání v tomto mixu žen a juniorek. Doufáme že se toto příští zápas s Čáslaví zlepší a více si na hřišti vyhovíme. Závěrem je potřeba všechny hráčky pochválit a těšíme se na další zápasy.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 18.08.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Certus

Musíte si přečíst: Jan Jeřábek v projektu Bez frází

Musíte si přečíst: Jan Jeřábek v projektu Bez frází více

Tento týden na O2 Sport, za týden s Olomoucí na ČT Sport

Tento týden na O2 Sport, za týden s Olomoucí na ČT Sport více

Jiří Krejčí na pozápasové tiskové konferenci

Jiří Krejčí na pozápasové tiskové konferenci více

V první půli jsme toho příliš nepředvedli, říká Martin Toml

V první půli jsme toho příliš nepředvedli, říká Martin Toml více