Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Reprezentace | 25.08.2020

Jiří Letáček a Michal Hlavatý v nominaci repre U21

V úterý byla zveřejněna nominace reprezentačního týmu do 21 let, který pod vedením trenéra Karla Krejčího odehraje začátkem září dvě kvalifikační utkání - proti San Marinu a Chorvatsku. A v nominaci jsou také dva hráči pardubického týmu!


Pozvánku obdrželi brankář Jiří Letáček a také záložník Michal Hlavatý, kteří si na jaře vybojovali s pardubickým klubem postup do nejvyšší soutěže, Hlavatý se dokonce stal nejlepším hráčem F:NL.

 

„Lvíčata” se sejdou v neděli 30. srpna tradičně v Benicích u Prahy, o den později vyrazí do San Marina, kde ve středu 2. září ve 20:30 odehrají kvalifikační zápas. V pondělí 7. září v 18:00 v Českých Budějovicích přivítají Chorvatsko v přímém přenosu ČT Sport.

 

Držíme pardubickým zástupcům palce, připomínáme, že v nominaci je také boleslavský Jakub Klíma, který v minulosti prošel naším klubem. Mezi náhradníky vám pak budou povědomá jména Pavla Zifčáka a Michala Kohúta.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.08.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

Certus

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici více

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu více

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více