Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Reprezentace | 25.08.2020

Pardubáci v reprezentačních výběrech

Blíží se další reprezentační přestávka a stejně jako v minulé sezóně, tak i v té aktuální, se trenéři národních týmů rozhlížejí také v pardubických kolektivech. Pojďte se podívat, o které hráče se jedná.


Reprezentace U20

Reprezentační výběr do 20 let se během zářijového mezinárodního termínu střetne v přípravném utkání s výběrem Slovenska, utkání se bude hrát 5. září.

V nominaci trenéra Jiřího Žiláka figuruje mezi náhradníky Matěj Vít, který je v našem klubu na hostování z pražské Slavie.

 

Reprezentace U19

Český výběr do 19 let si pod vedením hlavního trenéra Jana Suchopárka zahraje v září přípravné utkání v Polsku, které se hraje v pondělí 7. září. V nominaci jsou dva hráči, kteří se připravují s pardubickým A-týmem, Petr Kurka a Samuel Šimek.

 

Reprezentace U18

Tým trenéra Davida Holoubka čeká od 30. srpna do 4. září tréninkový kemp v areálu Břízky u Jablonce nad Nisou a mezi náhradníky je také pardubický hráč Petr Juliš.

 

Reprezentace U17

Výběr trenéra Petra Havlíčka se sejde v sídle Fotbalové asociace ČR v neděli 30. srpna v podvečer. Tým spolu stráví následně čtyři dny v rámci soustředěni a mezi náhradníky jsou brankář Matěj ŠimůnekOndřej Sedláček.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.08.2020 | Zdroj fotky: )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag

Top Centrum prodejna

Podcast: V 15. dílu hosty Vít Zavřel a Michal Hlavatý

Podcast: V 15. dílu hosty Vít Zavřel a Michal Hlavatý více

Ženský tým v generálce na ligu porazil Baník

Ženský tým v generálce na ligu porazil Baník více

V pondělí proběhla tisková konference FK Pardubice

V pondělí proběhla tisková konference FK Pardubice více

Pardubický tým přijali na radnici zástupci města

Pardubický tým přijali na radnici zástupci města více