Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Reprezentace | 01.10.2020

Pardubická kabina vyhlíží akci repre U21

Po pátečním utkání proti Slovácku čeká nejvyšší soutěž reprezentační přestávka. Využije ji také repre tým U21 a v jeho nominaci se objevilo několik jmen z pardubické kabiny. Michal Hlavatý může pomalu balit, pět hráčů je mezi náhradníky.


Reprezentaci do 21 let čekají dvě kvalifikační utkání o postup na ME, ve Skotsku a v Litvě. “Lvíčata” po svých sedmi odehraných zápasech stále drží neporazitelnost, ale až závěrečné tři bitvy rozhodnou, zda se příští rok podívají také na mistrovství Evropy, které ve dvou etapách hostí Maďarsko se Slovinskem.

 

Trenér Karel Krejčí z předchozích akcí řadu pardubických hráčů zná a tak v naší kabině zalovil i tentokrát. Do týmu povolal záložníka Michala Hlavatého a pětice dalších jmen z pardubické kabiny je mezi náhradníky: Jiří Letáček, Jiří Sláma, Tomáš Solil, Lukáš Pfeifer a Emil Tischler. Sraz týmu je v pondělí 5. října, utkání na český tým čekají 9. října ve skotském Edinburghu a o čtyři dny později v litevském Marijampole.

 

rerpe

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 01.10.2020 | Zdroj fotky: )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Farmet

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici více

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu více

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více