Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

F:L | 16.11.2020

Tento týden na O2 Sport, za týden s Olomoucí na ČT Sport

Obě následující utkání pardubického týmu budu v nejvyšší soutěži sledovat televizní kamery, to víkendové z boleslavského stadionu nabídne O2 Fotbal, za týden se naši hráči znovu objeví před televizními kamerami v pátečním utkání proti Sigmě Olomouc.


Jistě, všechna utkání FORTUNA:LIGY nabízí televizní stanice. O2 Sport připravuje na svých kanálech přenosy z každého utkání (s výjimkou přenos na ČT), ale pro fanoušky je vždy nejzajímavější „velký“ přenos, který běží včetně televizního studia a dalšího doprovodného programu.

 

Pardubický tým byl v takových přenosech zatím dvakrát. Ve 3. kole při remíze se Slavií a také při vítězném souboji na půdě Slovácka, které v 6. kole naši hráči vyhráli 1:0 gólem Surzyna.

 

Tuto sobotu je od 14:00 hod. na programu utkání FK Mladá Boleslav – FK Pardubice a jak jsme uvedli, bitvu nabídne O2 Sport. Upřesněný byl i program 9. kola FORTUNA:LIGY a v něm se pardubický tým představí v pátek 27.11.2020 v 18:00 ve vršovickém Ďolíčku v utkání proti Sigmě Olomouc. Tento zápas bude přenášet veřejnoprávní ČT Sport.

 

Ve chvíli, kdy diváci stále nemohou na tribuny, věříme v podporu našeho týmu alespoň na dálku!

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.11.2020 | Zdroj fotky: )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau

Aigos - reklama

Musíte si přečíst: Jan Jeřábek v projektu Bez frází

Musíte si přečíst: Jan Jeřábek v projektu Bez frází více

Tento týden na O2 Sport, za týden s Olomoucí na ČT Sport

Tento týden na O2 Sport, za týden s Olomoucí na ČT Sport více

Jiří Krejčí na pozápasové tiskové konferenci

Jiří Krejčí na pozápasové tiskové konferenci více

V první půli jsme toho příliš nepředvedli, říká Martin Toml

V první půli jsme toho příliš nepředvedli, říká Martin Toml více