Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

U-19 | 17.11.2020

Starší dorostenci nezahálejí ani v karanténě

Zatímco seniorský A-tým můžete sledovat v bojích v nejvyšší soutěži, možná vás napadlo, jak se v současné složité situaci připravují naši dorostenci, zejména ti z týmů U19 a U18. A ti rozhodně nezahálejí!


V době karantény jsou naši hráči kategorie U19 a U18 neustále pohybově aktivní. Pracují na sobě individuálně v domácích podmínkách. Hráčům byly vytvořeny šablony, ze kterých si sami skládají tréninkovou jednotku tak, aby korespondovala s klasickým tréninkovým procesem. Samozřejmě herní trénink nejde ničím nahradit, ale hráči stále pracují na kondiční složce. Své tréninkové jednotky pak společně sdílíme i s jejich pocity v aplikaci a máme tak možnost nad danou zátěží diskutovat.

 

Vše není založeno jen na individuální činnosti. Společně se vidíme třikrát v týdnu při videokonferencích. V pondělí máme posilovnu s kondičním trenérem, ve čtvrtek pak kompenzaci s fyzioterapeutem a v neděli společně diskutujeme nad taktickou stránkou.

 

Taktická stránka je především založena na komunikaci nad odehranými zápasy v soutěži. Na Youtube kanále mají sestříhané záběry k videorozboru. Hráči mají možnost se vyjádřit nad herními situacemi, kde se pak snažíme najít jednodušší a efektivnější řešení. 

 

ww

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.11.2020 | Zdroj fotky: )AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu více

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor více

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil více

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic!

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic! více