Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

F:L | 22.02.2021

Filip Čihák přenocoval v nemocnici, už je ale s týmem

Byly to dramatické okamžiky, když se pardubický obránce Filip Čihák v závěru sobotního utkání proti Baníku srazil s brankářem Boháčem a opouštěl hřiště na nosítkách. Spoluhráči a i řada dalších lidí se o něj bála, ale brzy dorazily dobré zprávy.


Jedenadvacetiletý defenzivní fotbalista, který se před pár dny stal kmenovým hráčem FK Pardubice, se v utkání mohl radovat z premiérového gólu v nejvyšší soutěži. V 74. minutě si Filip Čihák vyskočil na Surzynův roh a hlavou pokořil zkušeného Laštůvku.

 

Vypadalo to na skvělý příběh, ale jen do 78. minuty. Došlo ke srážce s vlastním brankářem, následoval sprint klubového doktora a zdravotníků na hřiště a poté Filip opustil vršovický trávník na nosítkách… Byl převezený do pardubické nemocnice, odkud na klubovém Twitteru pozdravil ty, kteří se o něj báli. „Zdravím naše fanoušky a děkuji jim za zájem o můj stav a za podporu,“ a připojil i fotografii z lůžka, která se v pondělí objevila v Deníku sport.

 

V nemocnici zůstal jednu noc na pozorování a v neděli po poledni byl volný. V pondělí ráno se již hlásil na Vinici, svěřil se do péče klubové fyzioterapeutky a k radosti všech se pomalu bude vracet do tréninkového procesu. Všichni v klubu z toho mají radost.

 

egwe


(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.02.2021 | Zdroj fotky: Svatopluk Samler )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA

ČPP Servis

Dorost U17 porazil FK Mladá Boleslav

Dorost U17 porazil FK Mladá Boleslav více

Trenčín jsme zdolali 2:1, trefili se Jeřábek a Solil

Trenčín jsme zdolali 2:1, trefili se Jeřábek a Solil více

Video: Dominik Kostka po utkání proti Trenčínu

Video: Dominik Kostka po utkání proti Trenčínu více

Permanentní vstupenky na novou sezónu v prodeji

Permanentní vstupenky na novou sezónu v prodeji více