Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

F:L | 22.02.2021

Filip Čihák přenocoval v nemocnici, už je ale s týmem

Byly to dramatické okamžiky, když se pardubický obránce Filip Čihák v závěru sobotního utkání proti Baníku srazil s brankářem Boháčem a opouštěl hřiště na nosítkách. Spoluhráči a i řada dalších lidí se o něj bála, ale brzy dorazily dobré zprávy.


Jedenadvacetiletý defenzivní fotbalista, který se před pár dny stal kmenovým hráčem FK Pardubice, se v utkání mohl radovat z premiérového gólu v nejvyšší soutěži. V 74. minutě si Filip Čihák vyskočil na Surzynův roh a hlavou pokořil zkušeného Laštůvku.

 

Vypadalo to na skvělý příběh, ale jen do 78. minuty. Došlo ke srážce s vlastním brankářem, následoval sprint klubového doktora a zdravotníků na hřiště a poté Filip opustil vršovický trávník na nosítkách… Byl převezený do pardubické nemocnice, odkud na klubovém Twitteru pozdravil ty, kteří se o něj báli. „Zdravím naše fanoušky a děkuji jim za zájem o můj stav a za podporu,“ a připojil i fotografii z lůžka, která se v pondělí objevila v Deníku sport.

 

V nemocnici zůstal jednu noc na pozorování a v neděli po poledni byl volný. V pondělí ráno se již hlásil na Vinici, svěřil se do péče klubové fyzioterapeutky a k radosti všech se pomalu bude vracet do tréninkového procesu. Všichni v klubu z toho mají radost.

 

egwe


(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.02.2021 | Zdroj fotky: Svatopluk Samler )ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN

Aigos - reklama

Video: Trenér Kováč po utkání proti Bohemians

Video: Trenér Kováč po utkání proti Bohemians více

Těsná prohra rezervy v Chlumci

Těsná prohra rezervy v Chlumci více

Ani zlepšená hra zatím body nepřinesla

Ani zlepšená hra zatím body nepřinesla více

Výhra nad Slavií nás motivuje, říká záložník U19 Daniel Pandula

Výhra nad Slavií nás motivuje, říká záložník U19 Daniel Pandula více