Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

F:L | 04.03.2021

Páteční utkání proti Slovácku bylo odloženo

Pokud jste se chystali podporovat na dálku náš tým v pátečním utkání proti Slovácku, budete muset počkat. Duel 22. kola proti celku Slovácka se totiž odložil a bude hledat nový termín.


Tisková zpráva LFA:

 

Vedení soutěže odložilo na neurčito dvě nejbližší venkovní utkání 1. FC Slovácko, které měl klub z Uherského Hradiště odehrát v rámci 22. a 23. kola FORTUNA:LIGY, a to z důvodů nařízení Krajské hygienické stanice Zlínského kraje, která dnes rozhodla o karanténních opatřeních ve vztahu k celému týmu Slovácka.

 

Důvodem nařízených opatření místně příslušné hygienické stanice je významně zvýšený počet pozitivních výsledků testů na přítomnost viru SARS-CoV-2 při testování uvnitř A týmu v tomto týdnu. Na neurčito byl proto odložen duel Slovácka v Olomouci (původní termín 14.3. od 14 hodin), stejně jako nejbližší ligové utkání proti Pardubicím na stadionu Ďolíček v pražských Vršovicích, které mělo být vysíláno na stanici ČT Sport již tento pátek od 18 hodin. O náhradních termínech obou zápasů rozhodne řídící úsek soutěže v nejbližších dnech.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 04.03.2021 | Zdroj fotky: )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP Strabag AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus

Těším se na souboje s Fouskem, říká před cestou do Brna Pavel Černý

Těším se na souboje s Fouskem, říká před cestou do Brna Pavel Černý více

Program utkání A-týmu ve F:L v dalších týdnech

Program utkání A-týmu ve F:L v dalších týdnech více

Střelbu pilujeme po tréninku s "Hufinem", říká šťastný Ewerton

Střelbu pilujeme po tréninku s "Hufinem", říká šťastný Ewerton více

Skvělý obrat, ke kterému zavelel výborný Ewerton

Skvělý obrat, ke kterému zavelel výborný Ewerton více