Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

esport | 05.04.2021

Pardubice v pondělí na ČT Sport proti Slavii. Ve finále E:ligy!

Možná si pamatujete, jak pardubický klub získal před rokem díky skvělému výkonu Riijka trofej pro vítěze MOL eCupu. A letos Pardubáci míří za double, k jehož získání chybí poslední krok: je třeba zvládnout pondělní finálový zápas E:ligy proti Pražské Slavii. Souboj můžete sledovat v přímém přenosu od 20:15 hod. na programu ČT Sport.


Finálová část E:ligy se hraje již od soboty a poté, co se FK Pardubice stal vítězem skupiny C (před Libercem, Slováckem a Českými Buděovicemi), procházela dvojice Miki - Seron úspěšně i play-off. Ve čtvrtfinále překonali naši hráči FK Mladá Boleslav 3:0 a v semifinále v tuhém souboji obhájce titulu FC Viktoria Plzeň 3:1.  

 

Turnaj se hraje formou vzájemných zápasů hráčů obou týmů (týmy jsou dvoučlenné), k vítězství je třeba dosáhnout 3 vítězství, tedy maximální možný počet duelů je pět. Finálovým soupeřem pardubického dvoučlenného týmu budou hráči SK Slavia Praha, kteří v semifinále porazili Spartu nejtěsnějším výsledkem 3:2. 

 

Přímý přenos na programu ČT Sport začíná v pondělí 5.4.2021 ve 20:15 hod., k vidění budou rozhovory a pochopitelně komentovaná utkání. Aktuálně se jedná o zpestření programu a pokud vše vyjde, uvidíte v přímém vstupu také našeho ligového hráče Davida Hufa a jednoho ze zástupců Slavie. Držte našemu týmu palce!

 

Na titulním snímku vidíte s pardubickm dresem jednoho z našich hráčů. Je jím Matěj "Miki" Mikan, kterého si možná pamatujete z trávníků, kde bojoval za FK Pardubice v mládežnických týmech. Právě jemu budete držet palce ve večerním televizním přenosu, stejně jako Dominiku "Seron" Čermákovi, který s ním tvoří nedílnou součást týmu. 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.04.2021 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

Certus

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu více

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor více

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil více

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic!

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic! více