Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

U-17 | 12.07.2021

Dorost U17 porazil FK Mladá Boleslav

Krátce po zahájení přípravy na novou sezónu se v přípravném utkání proti FK Mladá Boleslav představili hráči pardubického dorostu U17. A podařilo se jim zvítězit třígólovým náskokem!


Přípravné utkání

 

FK Pardubice U17 - FK Mladá Boleslav U17 4:1 (2:0)

 

Branky: 13. Rolenec (Novák), 34. vlastní (Prokeš), 77. Halda (s.a.), 89. Kuja (Šebek) – 57. soupeř

Sestava: Dvořáček (46. Šimon) - Procházka (46. Kameník), Rolenec (65. Metelka), Metelka (46. Houfek), Morávek (60. Kuja) - Flaška (65: Novák) - Rek (46. Kožený), Novák (46. Halda) - Brož (46. Šebek), Borůvka (65. Brož), Prokeš (60. Macák).

 

Hodnocení:

Ve středu 7. července zahájil přípravu také tým U17. Po třech úvodních trénincích naše hráče čekalo první přípravné utkání s Mladou Boleslaví.

 

Pardubáci vstoupili do utkání aktivně a s velikou chutí. Hned v prvních třech minutách si vytvořili tři velké šance včetně nastřeleného břevna. V aktivitě nepolevovali a ve 13. minutě přišla zasloužená odměna, když se po výborně zahraném rohu Nováka prosadil Rolenec.

 

Celý první poločas se nesl ve velké územní i herní převaze našeho mužstva. Z mnoha šancí přišla další branka. Ve 34. minutě naši hráči výborně zakombinovali na levém křídle a po ostrém centru Prokeše si míč do vlastní brány srazil boleslavský obránce – 2:0.

 

Druhý poločas začal poněkud hekticky. Po vystřídání chvíli trvalo, než se naše hra urovnala. Z ojedinělé akce tak dokázal udeřit soupeř, když po rychlém protiútoku dokázal snížit na rozdíl jedné branky.

 

Na hru pardubických to však zásadní vliv nemělo. Kluci herně navázali na první poločas a začali mít jasnou převahu. Je však nutné dodat, že ke kvalitě hry přispěl i soupeř, který se neuchýlil k nakopávaným míčům a stále se snažil o kombinační hru, a to i ve chvílích, kdy byl pod velkým tlakem. V 77. jedné takové situace využil Halda, když dokázal vystihnout přihrávku soupeře a chladnokrevně míč umístil k tyči – 3:1.

 

Pomyslnou tečku za utkáním napsal Kuja. Po krásné kombinaci centroval Šebek a Kuja z voleje poslal míč nechytatelně ke vzdálenější tyči.

 

Naši hráči podali velmi svěží výkon, hráli s chutí, bavili se kombinací a zápas zaslouženě dovedli k vítězství. Za týden naši sedmnáctku čeká velice těžká prověrka v podobě utkání se Slavií Praha.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.07.2021 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA

Certus

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici více

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu více

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více