Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Ženy A | 29.07.2021

Ženský tým remizoval v přípravě s Viktorií Plzeň

V Rybitví sehrály ve středu v podvečer své přípravné utkání pardubické ženy. V souboji dvou prvoligových klubů viděli diváci dvě branky a soupeřky se rozešly s nerozhodným výsledkem.


Přátelské utkání

 

FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)


Branka: 90. Novotná (z p.k.)
Sestava: Mikulecká - Matějková, Kabeláčová, Vejrová, Kunáková - Ličmanová, Kupková, Novotná, Neradová, Kružíková - Hýlová (Hladíková, Kubečková, Nekovářová, Vodová)

 

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): V kombinované sestavě jsme se představili v útulném areálu v Rybitví. První poločas naše hra snesla přísnější měřítko. Dařila se nám přechodová fáze, ovšem podpora v pokutovém území byla velmi malá. Stále jsme v části přípravy, kdy rozvíjíme kondiční složku a pevně věříme, že se vše projeví v mistrovských zápasech. Druhý poločas už z naší strany nebyl tak povedený. Kazili jsme velké procento přihrávek a soupeř toho využil ke vstřelení úvodní branky utkání. Nám se v této části zápasu vůbec nedařilo. V 75. minutě jsme přeskupili řady, začali hrát na tři obránkyně a tím pádem nahoře bylo o jednu hráčku více. Po ruce v pokutovém území v poslední minutě vyrovnáváme a zápas tedy končí remízou.

 

 

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1


(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.07.2021 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Certus

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici více

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu více

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více