Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

ČFL | 01.08.2021

Cenná výhra rezervy v 1. kole

V prvním kole ČFL skupiny B přivítala pardubická rezerva v nedělním dopoledni Sokol Brozany, vedený internacionálem Jiřím Němcem. Domácí šli brzy do vedení, které se jim dlouho nedařilo navýšit. To se povedlo až v 71. minutě, ale hned vzápětí hosté snížili. Těsnou a na úvod soutěže cennou tříbodovou výhru již ale domácí uhájili.


1. kolo ČFL

 
FK Pardubice B - SK Sokol Brozany 2:1 (1:0)
 
 
Fakta - branky: 15. Šimek, 71. Sychra - 73. Chukwuma. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Tesař z Kamenice nad Lipou (Eibl, Matyš). Delegát: Chlaň z Třeboně. Diváků: 100.
 
Sestava FK PCE B: Markovič - Halász, Šejvl, Kubart (55. Nemšovský), Kurka - Ramos Junior, Vít - Lupač, Šimek (81. Formáček), Sokol (65. Lee) - Dufek (65. Sychra).
Brozany: Havránek - Bechyně, Bubeníček, Cibulka (90. Sláma), Šup, Jindráček (68. Krátký), Kolařík (68. Chukwuma), Tichý, Pardubský, Schettl, Výborný (78. Gebert). 
 
 
Domácí celek do utkání vstoupil aktivně a již po 15. minutách vedl po gólu Šimka, kterému připravil míč ideálně Sokol. Poté dvakrát rezervu podržel výbornými zákroky Markovič. Dlouhé minuty se nic nedělo, bojovalo se převážně ve středu pole až v 71. minutě uklidnil pardubické střídající Sychra - 2:0. Jenže hned za dvě minuty snížil na druhé straně Chukwuma a bylo to drama až do konce. V závěru se hostům vážně zranil kapitán Cibulka, pro kterého musela být přivolána RZS. Těsnou výhru už ale domácí uhájili a připsali si první letošní body.
 


(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 01.08.2021 | Zdroj fotky: Petr Hrnčíř )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Aigos - reklama

Chystáte se na zápas na Baníku? Máme pár informací!

Chystáte se na zápas na Baníku? Máme pár informací! více

Brankáři pardubických klubů v nejvyšší soutěži

Brankáři pardubických klubů v nejvyšší soutěži více

Ženské družstvo v Polsku dvakrát prohrálo

Ženské družstvo v Polsku dvakrát prohrálo více

FK Pardubice naplno vstupuje do světa esportu

FK Pardubice naplno vstupuje do světa esportu více