Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Ženy A | 09.08.2021

Ženské družstvo v Polsku dvakrát prohrálo

Dva náročné zápasy sehrály ženy na dvoudenním výjezdu do Polska. V pátek proti pátému celku polské ligy z Wroclawi, o den později se již podruhé během letní přípravy utkaly s třetím týmem tabulky z Konina.


WKS ŚLĄSK WROCŁAW - FK PARDUBICE 10:0 (4:0)
Sestava: Mikulecká (Beránková) - Matějková, Kabeláčová, Vejrová, Kupková - Hlouchová, Neradová, Novotná, Ličmanová, Solničková - Hýlová (Fialová, Kružíková, Vodová)

KKPK Medyk Konin - FK PARDUBICE 2:0 (0:0)

Sestava: Beránková (Mikulecká) - Kabeláčová, Kupková, Vejrová - Matějková, Solničková, Neradová, Novotná, Hlouchová - Hýlová, Hladíková (Fialová, Kružíková, Ličmanová, Vodová)

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): Dvoudenní zájezd do Polska nám toho spoustu ukázal. První zápas nám hrubě nevyšel, nebyli jsme spokojeni s nasazením a bojovností. To se naopak povedlo ve druhém zápase. Je škoda, že jsme takto nehráli i v prvním měření sil už v pátek. Děkujeme vedení klubu za možnost sehrání zápasů v zahraničí, absolvování této velmi cenné zkušenosti.


(Autor: Jiří Matějka | Datum: 09.08.2021 | Zdroj fotky: )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici více

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu více

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více