Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Ženy B | 16.08.2021

Ženské B družstvo porazilo FC Praha

Pardubické ženské "béčko" po loňské nedohrané sezóně administrativně postoupilo z divize do ČFLŽ. Tím byl splněn předsezónní cíl a i letos by se chtělo poprat o postup do druhé ligy.


FK Pardubice B - FC Praha 5:2 (1:1)

Přátelské utkání B týmu, 15. 8. 2021 hř. Dolíček

Branky: 19. Melounová, 46. a 62. Mikulecká, 63. Hýlová, 81. K.Jedličková

Sestava: Mikulecká (46. Smutná) - Vlačihová, Betáková, Kunáková, Brožová - Fialová, Kružíková, K.Jedličková, Ptaszeková - Kubečková, Melounová (Hýlová, T.Jedličková)

Vladimír Bidlo (trenér FK Pardubice): V neděli jsme odehráli první přípravné utkání před začátkem sezóny, kdy vstoupíme do ČFLŽ. Na Dolíček dorazil účastník 2. fotbalové ligy žen FC Praha. Očekávali jsme těžké utkání, protože se soupeř před přerušením soutěže pohyboval ve středu tabulky. Do utkání jsme nastoupili v rozestavení 4-4-2. Začátek utkání byl z obou stran opatrný. Brzy se začaly projevovat zkušenosti soupeře, který si vytvořil tlak a naše obrana s brankářkou řešila složité situace. Po jedné takové akci naše brankářka vyrazila střelu na břevno. Tlak soupeře jsme přestáli a začali si vytvářet své příležitosti. Tu největší po vybojovaném míči v předbrankovém prostoru proměnila Melounová 1:0. Po vstřelené brance jsme si začali více věřit, dobře jsme kombinovali. Soupeř změnil taktiku a zkoušel se prosadit dlouhými míči za naši obranu. V 35. minutě po jedné z takových akcí jsme museli hráčku soupeře zastavit nedovoleně. Přímý kop zhruba z třiceti metrů soupeř zakončil do levé šibenice naší branky 1:1. Ve zbývající části poločasu nám chyběl klid a přesnější zakončení a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. 


V pozměněné sestavě se nám povedl začátek druhého poločasu a hned v jeho první minutě jsme vstřelili branku na 2:1 Mikuleckou. Soupeře jsme přehrávali a ten nestačil reagovat na naše křižné pasy. Přidali jsme další branky, kdy se postupně prosadily Mikulecká, Hýlová a Karolína Jedličková. Ke konci oběma týmům docházely síly. V poslední minutě utkání soupeř snížil na konečných 5:2.
Příští sobotu nás čeká další utkání na domácím trávníku a to s Duklou Praha B.


(Autor: Vladimír Bidlo | Datum: 16.08.2021 | Zdroj fotky: )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

ČPP Servis

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici více

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu více

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více