Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Ženy B | 31.08.2021

V prvním zápase v ČFLŽ béčko žen prohrálo se Zlíchovem 1914


1. kolo České fotbalové ligy žen, 29. 8. 2021 hř. Dolíček

FK PARDUBICE "B" - Fotbalový klub Zlíchov 1914 0:5 (0:2)

Bez karet.

Rozhodčí: Schmeiser, Morávek, Svědiroh

 

Sestava: Krejčí - Vlačihová, Vodová, Grundmannová, Nekovářová - Neradová, Hlušičková, Holcová K., Šindelářová - Chabadová, Minářová.

Střídaly: Urbancová, Holcová T.,Hegrová, Suchanová.

Trenéři: Bidlo, Bačo, Walencik

 

Vladimír Bidlo (trenér FK Pardubice B): V neděli jsme odehráli naše první utkání v ČFLŽ. Utkání pro nás nezačalo dobře, hráčky Zlíchova nás hned od začátku zatlačily do hluboké defenzívy. Na soupeře, který je složen z bývalých ligových hráček, jsme nestačili reagovat a špatně jsme je dostupovali. Byli jsme to ale my, kdo mohl otevřít skóre zápasu. V 19. minutě jsme po faulu hostí ve vápně zahrávali pokutový kop, který jsme ale neproměnili. Tento moment nás srazil ještě více dolů a zanedlouho jsme poprvé inkasovali. Ve 24. minutě jsme včas neodvrátili míč, nedostoupili hráčku Zlíchova, a ta si už zkušeně poradila a zakončila podél naší brankářky 0:1. Druhou hodně lacinou branku jsme inkasovali ve 32. minutě po chybě naší brankářky, která nestačila včas reagovat na střelu ze střední vzdálenosti.

Do druhého poločasu jsme se rozhodli udělat několik změn v sestavě, ale jak se později ukázalo, ani to změnu k lepšímu nepřineslo. Nekolikrát jsme se dostali do blízkosti soupeřovy branky, ale nedokázali jsme branku ohrozit. Soupeř nás trestal za naše chyby. Branky Zlíchov přidal ve 48., 64. a 75. minutě na konečných 0:5. Utkání nám ukázalo, jaký je rozdíl mezi juniorským a dospělým fotbalem žen. Naše mladé hráčky opět nasbíraly další zkušenosti do dalších bojů v této soutěži a poznaly, že je nečeká nic jednoduchého. Příští neděli 5. 9. 2021 zajíždíme do Ústí nad Labem k dalšímu utkání a budeme se snažit udělat lepší vysledek než dnes a přivézt nějaké body do tabulky.


(Autor: Vladimír Bidlo | Datum: 31.08.2021 | Zdroj fotky: )ČPP AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice

Aigos - reklama

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici více

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu více

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více