Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

WU-15 | 08.09.2021

Starší žákyně přivezly tři body i z Teplic


2. kolo 1. ligy starších žákyň Čechy, 5. 9. 2021 hř. Hostomice
 
FK Teplice - FK PARDUBICE 1:4 (0:3)
Branky: 2x Smejkalová, Kožíšková A., Hubáčková
 
Sestava: Bálková - Kolářová, Lacinová, Smejkalová, Sisková - Dytrtová, T.Kožíšková, Vamberová, Kozáková - A.Kožíšková, Kovaříková (E.Borovičková, Hubáčková, Kubátová, Rouhová, Válková)
 
Ve druhém ligovém kole jsme zavítali do Teplic. Od první chvíle jsme byli lepším týmem, začali si vytvářet šance, ale trápil nás klid v zakončení. O první branku se postaralo trio Smejkalová, Kozáková, A. Kožíšková. První jmenovaná dala průnikovou přihrávku na Kozákovou, ta zatáhla míč po lajně a přihrála před bránu Aničce Kožíškové - 0:1.
Do poločasu se nám podařilo vstřelit ještě 2 branky, a to po standardních situacích. Nejprve z přímého kopu z pravé strany, kdy Terka Kožíšková našla přesně Smejkalovou, která zakončovala hlavou a poté zase Smejkalová, která se pak sama postavila k míči a nechytatelnou střelou přes zeď do šibenice zvyšovala na 0:3. 
 
Do druhého poločasu jsme šli hlavně s cílem přidat další branky, a nemuseli jsme čekat dlouho. Střelou po odraženém míči se prosadila Hubáčková - 0:4. Následně pak inkasujeme po střele ze střední vzdálenosti - 1:4. I když si dále vytváříme jednu šanci za druhou a soupeře nepustíme na svoji polovinu, špatná koncovka nám neumožní vyšší rozdíl ve skóre. 
 
Všem holkám děkujeme za předvedený výkon a za 14 dní se budeme těšit doma na Slávii.


(Autor: Aneta Reinberková | Datum: 08.09.2021 | Zdroj fotky: )Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici více

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu více

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více