Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Ženy B | 14.09.2021

Spravedlivá dělba bodů s Mělníkem

Po třetím kole ČFLŽ mají ženy na kontě jednu prohru, jednu výhru i jednu remízu. Již 12. minuta stanovila konečné skóre utkání.


3. kolo České fotbalové ligy žen, 12. 9. 2021 hř. Dolíček
 
FK PARDUBICE "B" - FC Mělník 1:1 (1:1)
Branky: 12. Betáková - 1. Gregrová
 
Bez karet.
Diváků 80.
Rozhodčí: Schmeiser, Novotný, Kouba
 
Sestava: Melounová -  Vlačihová, Vodová, Grundmannová, Brožová - Jedličková T. (42. Hlušičková), Vrabcová (46. Hladová), Betáková, Šindelářová - Němcová, Bělíková (73. Chabadová)
 
Vladimír Bidlo (trenér FK Pardubice B): Utkání pro nás nezačalo dobře. Hned v první minutě jsme, po chybě naší brankářky, inkasovali branku. Po přestálém tlaku soupeře se začaly dostávat do zajímavých příležitostí také naše hráčky. Mělník začal mít problém s naší rychlostí a v jednom z těchto soubojů došlo k faulu za hranicí velkého vápna. Ve 12. minutě jsme zahrávali přímý volný kop, ze kterého se nám, po dorážce vyražené střely brankářkou, podařilo Betákovou vyrovnat na 1:1.
Po této naší brance se hra přelévala z jedné strany na druhou, oba týmy si vytvářely příležitosti, ale ani jeden tým se do konce poločasu nedokázal prosadit. Kaňkou prvního poločasu utkání je zranění naší záložnice T. Jedličkové, která musela ve 42. minutě střídat. 
Na konci utkání mohly oba týmy rozhodnout ve svůj prospěch, ale konstrukce branek a nebo zákroky brankářek byly proti. Utkání tak skončilo spravedlivou dělbou bodů. 
V neděli 19. září 2021 nás čeká další utkání na domácím stadionu Na Dolíčku, kde od 15:30 hodin hostíme FC Slovan Liberec B.


(Autor: Vladimír Bidlo | Datum: 14.09.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Farmet

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici

Hráči A-týmu darovali krev v pardubické nemocnici více

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu

Ženské áčko slaví první vítězství, porazilo Duklu více

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili

V Budějovicích jsme vedli, domácí však zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více