Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

F:L | 08.10.2021

Vstupenky "na Spartu" budou v předprodeji již dnes od 18 hodin

Fanoušci našeho klubu se jistě těší na další zápas našeho týmu ve FORTUNA:LIZE, který nás čeká za týden, tedy po reprezentační přestávce. A v Ďolíčku se představí věhlasný soupeř, do Vršovic totiž dorazí pražská Sparta.


Souboj 11. kola nejvyšší soutěže se bude hrát v neděli 17. října 2021 od 19:00 hod. a očekává se velký divácký zájem. V minulé sezóně sehrál pardubický tým s letenskými fotbalisty dvě zajímavé partie, na Letné prohrál po boji 0:2 a v Ďolíčku s favoritem remizoval 2:2 po dechberoucím průběhu, kdy Pardubáci stáhli dvougólový náskok favorita.

 

Atraktivita tohoto zápasu je jedním z důvodů, proč vás chceme s předstihem informovat o zahájení předprodeje vstupenek. Ten bude spuštěn 8. října 2021 od 18:00 bude k dispozici budou vstupenky na hlavní tribunu (sektory A1 - A5) v ceně 250 Kč (v den zápasu 280 Kč) a do ostatních sektorů 180 Kč (v den zápasu 200 Kč).

 

Protože jde o zápas, u něhož se počítá s ostatními diváckým zájmem, půjde o tzv. adresný ticketing, kdy při nákupu vstupenek je nutné uvést jméno a příjmení návštěvníka zápasu. Zároveň připomínáme, že platí nutnost mít buď platné očkování, nebo aktuální test, stejně jako při předchozím zápase.

 

Zakoupit vstupenku si můžete ZDE.

Vstupenky do sektoru hostů (A1 a D) ZDE.

 

Těšíme se spolu s vámi na další utkání a o zahájení předprodeje vás na našem webu a sociálních sítích budeme informovat.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 08.10.2021 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau

Farmet

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek více

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem!

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem! více

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk více

Starší předávají zkušenosti mladším

Starší předávají zkušenosti mladším více