Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

A-tým | 12.10.2021

Tento týden naše týmy třikrát proti Spartě!

Aktuální týden bude zakončený očekávaným ligovým duelem našeho A-týmu proti pražské Spartě. Zájem o vstupenky je velký, ale rozhodně nepůjde o jediný duel našich týmů proti letenskému klubu v tomto týdnu!


Vstupenky na nedělní souboj 11. kola FORTUNA:LIGY si můžete zakoupit zde, v předprodeji jsou levnější (250 a 180 Kč), než budou na pokladnách stadionu (280 a 200 Kč) a tak jejich nákup vřele doporučujeme.

 

Dnes vám chceme nabídnout informaci o tom, že v neděli 17. října 2021 v 19:00 hod. začne TŘETÍ souboj FK Pardubice proti pražské Spartě v tomto týdnu. Jaký je tedy program našich týmů proti klubu se slavnou minulostí?

 

FK Pardubice esport

Náš esportový tým čeká měření sil s pražskou Spartou již ve čtvrtek 14. října, kdy série utkání začne v 16:00 hod. a všechny souboje můžete sledovat v komentované podobě na volně přístupném www.twitch.tv/dodgyfut. Oba týmy nasazují do bojů to nejlepší, co mají k dispozici, takže za rudé nastoupí v herní komunitě populární Emerickson a Caster, na straně našeho klubu nastoupí nová posila a donedávna hráč Sparty JamesBony28 (psali jsme zde) a spolu s ním Kučera.

 

FK Pardubice ženy

Druhým soubojem proti Spartě v tomto týdnu bude duel v ženské nejvyšší soutěži. Svěřenkyně trenéra Ondřeje Bača mají před sebou další těžkou prověrku, když se před týdnem utkaly se Slavií (podlehly 0:5). Proti Spartě nastoupí naše hráčky na hlavním hřišti areálu Pod Vinicí v sobotu 16. října v 10:30 hod., a pokud budete mít čas, rozhodně vám doporučujeme toto utkání navštívit. Jakýkoliv zisk našich hráček by byl příjemným překvapením.

 

FK Pardubice A-tým

Duel, na který všichni čekáme. Nejen v dávné, ale i v nedávné minulosti dokázaly pardubické týmy Spartu potrápit. Jistě se vám v hlavě vybaví pohárová výhra 1:0 na podzim 2015, nebo domácí remíza z jarní části minulé sezóny, kdy jsme s letenskými v Ďolíčku po heroickém výkonu remizovali 2:2. Sparta je po výhře v derby nabuzená, Pardubáci zase body nutně potřebují. A tak věříme, že poslední část trojboje proti Spartě bude ta úspěšná!

 

dd

caa


(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.10.2021 | Zdroj fotky: )Caha ČPP AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis

Top Centrum prodejna

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek více

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem!

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem! více

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk více

Starší předávají zkušenosti mladším

Starší předávají zkušenosti mladším více