Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-19 | 11.01.2013

Příjemná novinka, U-19 bude doma hrát od 13:00

Jestliže v minulosti museli občas fanoušci pardubického fotbalu volit, zda se půjdou podívat na utkání A-týmu, nebo ligových dorostenců z U-19, od jara bude vše jinak. Čas výkopu utkání nejstaršího mládežnického celku našeho klubu se posouvá na 13:00 hod..


Byla to věc, která trochu trápila fanoušky, kteří sledovali aktuálně druholigový A-tým, i boje dorosteneckého celku v nejvyšší soutěži. Občas se totiž v minulosti stalo, že ve stejný den a podobný čas bojovaly oba celky na různých pardubických hřištích s podobným časem výkopu. Ale tomu bude od  jarní části fotbalových soutěží konec.

 

Dochází totiž ke změně času výkopu dorosteneckého týmu, jehož utkání budou začínat krátce po obědě, konkrétně ve 13:00 hod., přičemž čas výkopu A-týmu ve 2. lize zůstává v tradičních 10:15 hod. Poprvé si tuto novinku budete moci vyzkoušet už 2. března. A-tým hostí v uvedeném čase Znojmo, svěřenci trenéra Krejčího se "poperou" s FK Mladá Boleslav.

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 11.01.2013 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

VIDEO: Fanoušci se baví a těší se do Hradce!

VIDEO: Fanoušci se baví a těší se do Hradce! více

Podívejte se na magazín LIBERO č. 6

Podívejte se na magazín LIBERO č. 6 více

Reportáž ČT z utkání proti Líšni

Reportáž ČT z utkání proti Líšni více

Nominace našich hráčů do reprezentací

Nominace našich hráčů do reprezentací více