Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

F:L | 15.10.2021

V neděli bude při utkání otevřený stánek fanshopu!

Nedělní utkání proti Spartě klepe na dveře a do boje se chystají nejen naši hráči a fanoušci, ale také klubový FANSHOP! V prostorách vršovického stadionu bude šance zakoupit si suvenýry s klubovou symbolikou, například trička, mikiny, hrníčky nebo dresy z aktuální sezóny.


wf

 

V neděli se bude hrát ve vršovickém Dolíčku od 19:00 hod. a před zápasem, případně o přestávce, se přijďte podívat k mobilnímu stánku našeho fanshopu, který vám nabídne svůj široký rotiment. V úvodu zmiňované produkty jsou vždy velmi žádané, ale pomalu již můžete začít myslet na zimní měsíce a pořídit si klubovou šálu, nebo kulicha v klubových barvách (vidíte ho na obrázku pod článkem). 

 

Pokud se chcete zorientovat v cenách, můžete se podívat na webové stránky našeho fanshopu, také doporučujeme sledovat ho na facebookovém profilu, případně také na instagramu

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Při nedělním nákupu ve stánku našeho fanshopu budou z technických důvodů přijímány platby pouze v hotovosti. Děkujeme za pochopení. 

 

dvss


(Autor: FK Pardubice | Datum: 15.10.2021 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA

Farmet

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek více

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem!

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem! více

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk více

Starší předávají zkušenosti mladším

Starší předávají zkušenosti mladším více