Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 13.01.2013

B-tým v přípravě porazil hradecký ligový dorost

Ve stejný den jako A-tým, v sobotu 12. ledna, se v úvodním přípravném utkání představila i divizní rezerva FK Pardubice. Svěřenci trenéra Míchala si poradili s dorostem Hradce Králové, když základ výhry položili již v první půli.


V prvním přípravném utkání přivítala juniorka FK Pardubice prvoligový dorost Hradce Králové. Ačkoliv se hosté v desáté minutě ujali vedení, tak poté přišla do poločasové přestávky útočná smršť domácích, která se zastavila na stavu 4:1. Ve druhé půli oba celky neproměnily několik šancí a tak jediná změna skóre tak přišla po třetí brance navrátilce Václava Sklenáře, který upravil na konečných 5:1.

 

Jaroslav Míchal, trenér Pardubic B: "Naši hráči si v prvním poločase s chutí zahráli na svých oblíbených postech. Očekával jsem, že nás soupeř prověří trochu více, ale všichni jsme na začátku zimní přípravy. Nerad chválím jednotlivce, ale Václav Sklenář hrál opravdu s chutí, když vstřelil tři góly a na jeden přihrál Klátilovi před prázdnou branku. Příští víkend přípravné utkání nemáme, ale přesto hráče čeká velmi náročný program."

 

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ

 

FK Pardubice B - FC Hradec Králové U-19 5:1 (4:1)
Branky: 28., 32. a 83. V. Sklenář, 35. Klátil, 40. Buriánek - 10. Heger. Rozhodčí: Starý z Dřenic (Baracz, Kaplan).
Sestava FK PCE B: Zahradník - Vágner, Baldrych (46. Táborský), Křivka, Hanč - Rydval, Sůra, Buriánek, Konvalina - Klátil, V. Sklenář.

 

 

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 13.01.2013 | Zdroj fotky: Radek Klier )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag

Top Centrum prodejna

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více