Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Ženy | 31.10.2021

Starší předávají zkušenosti mladším

V pátek 22. října 2021 bylo na hřišti veselo. Ženské áčko mělo reprezentační přestávku, a nejen proto přivítalo na tréninku své mladší kolegyně z kategorie starší a mladší přípravky.


Ondřej Bačo (trenér "A" týmu žen FK Pardubice): V reprezentační přestávce jsme využili páteční trénink k podpoře klubové mládeže. Konkrétně se jednalo o společný trénink žen a starší a mladší přípravky.

Po celý trénink panovala na stadionu Pod Vinicí velmi dobrá atmosféra, kdy jsme společně s trenéry přípravky pojali trénink zábavnou formou. Každá hráčka z přípravky měla ve dvojici jednu ligistku z kategorie žen a postupně spolu prošly celou tréninkovou jednotku. Mladé pardubandy si zkusily piškvorky, hru na klauny, bagovky, ale i hru v lize mistryň.

Musím říci, že zapálenost holek z přípravky byla na vysoké úrovni a každá se chtěla na hřišti předvést. Naše dospělé ženy se nenechaly zahanbit a k tréninku přistoupily velmi poctivě. Své role zvládly na jedničku a byly skvělým příkladem pro své mladší kolegyně.

Děkujeme všem děvčatům za výborné páteční odpoledne a pevně věříme, že je takováto akce motivuje do dalšího fotbalového růstu.

 

Rostislav Malík (šéftrenér dívčích přípravek FK Pardubice): V pátek 22. října 2021 jsme ve spolupráci s naším A týmem žen pro naše hráčky starší a mladší přípravky připravili s trenéry překvapení. Zorganizovali jsme společný trénink, aby si naše nejmenší mohly vyzkoušet trénink společně s ligovymi hráčkami.

Byli jsme mile překvapeni, jak moc si to všechna děvčata užívala. Starší předávaly zkušenosti mladým a naopak.

Ve spolupráci s trenéry jsme připravili trénink plný her a dovedností. Celý trénink doprovázela příjemná atmosféra a úsměvy na tvářích všech účastnic nám daly jasný signál, že tato akce bude velice úspěšná.

Náš týmový fotograf nám zachytil skvělé momenty na krásných fotkách a zvěčnil tak děvčatům krásné odpoledne.

Rád bych poděkoval celému organizačnímu týmu za připravení skvělé akce pro naše nejmenší. Už teď podle reakcí nejmladších hráček by si to rády zopakovaly.

Všem hráčkám z A týmu moc děkuji za nevšední zážitek a mnoho úspěchů v této sezóně.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 31.10.2021 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau

ČPP Servis

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek více

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem!

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem! více

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk více

Starší předávají zkušenosti mladším

Starší předávají zkušenosti mladším více