Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Ženy B | 03.11.2021

B tým žen prohrál se Zlíchovem i v odvetě

Soutěž B týmu žen se přehoupla do své druhé poloviny. V prvním odvetném podzimním utkání prohráváme na půdě Zlíchova.


10. kolo České fotbalové ligy žen, 30. 10. 2021 hř. Praha - Zlíchov

 

Fotbalový klub Zlíchov 1914 – FK PARDUBICE B 3:0 (1:0)

Branky: 24. Barnet, 50. Plocková, 66. Landesková

 

Sestava: Krejčí - Vlačihová, Betáková, Grundmannová, Nekovářová - Friedrichová, Brožová (33. A. Borovičková), Spilková (52. Vojáčková), Macháčková, Vodová (46. Vrabcová) – Janoušková (79. Chabadová)

 

Rozhodčí: Pšanský – Hlaváč, Schnedörfler

ŽK 1:0

 

Vladimír Bidlo (trenér FK Pardubice): Na Zlíchově nás čekalo další těžké utkání. Od začátku se hra odvíjela hlavně ve zhuštěném středu hřiště, kdy se Zlíchov pokoušel dostat skrz naši zformovanou obranu, což se mu nedařilo. První branka utkání přišla ve 24. minutě, Barnetová viděla naši brankářku povystoupenou za malým vápnem a ze zhruba 30 metrů ji prostřelila a ustanovila skóre prvního poločasu. 
Po změně stran jsme udělali změnu v rozestavení, abychom se pokusili také ohrozit branku soupeře, což se nám v prvním poločase nepodařilo. Stále se nám nedařil přechod do útočné fáze. Bohužel se opět projevovala naše nesehranost a na to jsme doplatili v 50. minutě, kdy jsme inkasovali druhou branku. Po této brance jsme se rozhodli, že budeme riskovat a postavíme hru v rozestavení 4-3-3. Do největší šance jsme se dostali v 63. minutě. Po chybě Zlíchova jsme se dostali do přečíslení. Po rychlém protiútoku po levé straně se do vápna dostala k přízemnímu centru naše hráčka, míč domácí brankářka pouze vyrazila k Borovičkové, ta ale přestřelila prázdnou bránu. A jak je nepsaným pravidlem, nedáš, dostaneš, inkasujeme z rychlého protiútoku v 66. minutě na konečných 3:0 Landeskovou.


(Autor: Vladimír Bidlo | Datum: 03.11.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN

Aigos - reklama

Vstupenky na Liberec? Již jsou v prodeji!

Vstupenky na Liberec? Již jsou v prodeji! více

Sportovní ředitel Vít Zavřel v pořadu Fotbal speciál

Sportovní ředitel Vít Zavřel v pořadu Fotbal speciál více

Nejvyšší rychlost? Je to jen bonus navíc, říká Tomáš Vlček

Nejvyšší rychlost? Je to jen bonus navíc, říká Tomáš Vlček více

Bernardo Rosa: Český fotbal je tvrdý a fyzicky náročný

Bernardo Rosa: Český fotbal je tvrdý a fyzicky náročný více