Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

esport | 26.11.2021

YourGames.cz se stal partnerem esport týmu FK Pardubice

Internetový obchod YourGames.cz spojuje své jméno s fotbalovým klubem FK Pardubice a bude podporovat jeho esport tým, který dominuje ve hře FIFA 22. YourGames.cz se zaměřuje na prodej herních titulů, různých herních doplňků a gadgetů.


YourGames.cz je ostravský internetový obchod, který nabízí širokou škálu her na PC či konzole PlayStation a Xbox. Kromě videoher zde najdete také herní příslušenství, konzole, deskové hry a různé merchandisingové produkty. 

 

Zajímavostí je, že zásilky pro zákazníky u této společnosti připravují roboti, protože YourGames využívá jako jeden z prvních eshopů v Česku robotizovaný sklad. Výsledkem je extrémně rychlé vyskladnění objednávky s minimální chybovostí.

 

Právě spojení s FIFA 22 sekcí FK Pardubice je logickým krokem. FIFA hráči hojně využívají ve hře takzvané FIFA pointy, za které mohou vylepšovat svůj tým. Mimo jiné tuto herní měnu najdete e-shopu YourGames.cz a můžete ji tam výhodně pořídit.

 

Proto se YourGames.cz stává strategickým partnerem klubu, díky jehož podpoře mohou hráči FK Pardubice posilovat svůj virtuální tým ve hře FIFA 22 a podávat tak špičkové herní výkony.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 26.11.2021 | Zdroj fotky: )Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu více

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor více

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil více

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic!

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic! více