Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Příprava | 09.01.2022

Nemůžeme být spokojeni, říká po sobotní prohře trenér Krejčí

Sobotní zápas proti Baníku pardubický tým prohrál 2:4 a kdo trenéra Jiřího Krejčího zná dobře, ten ví, že není spokojený. Důležitým bodem byl test nových tváří v pardubickém týmu a i k tomu nám prozradil zkušený trenér pár svých postřehů.


Utkání proti Baníku se v sobotu odehrálo na kvalitní umělé trávě za relativně značného počtu diváků, jen výsledek se pardubickému týmu pochopitelně nelíbil. „Měli jsme v sestavě nakolik nových hráčů a na sehranosti to bylo znát,“ řekl po utkání trenér Jiří Krejčí. „Nejsme spokojení s počtem inkasovaných branek a pochopitelně ani s výsledkem. Až na nějaké pasáže se nám naše hra příliš nelíbila,“ sdělil svůj pohled.

 

Pardubický tým nastoupil s několika novými tvářemi. „Nasadili jsme do hry testované hráče, u některých jsme byli s výkonem spokojeni, u některých naopak,“ vysvětluje trenér, který do hry poslal pět debutantů v pardubickém dresu a to ještě doma zůstal lehce zraněný Nana. Kdo ho zaujal? „Byl jsem spokojený s Rezkem, hrál dopředu zajímavě. Velmi dobře zahrál Hranáč a to i přesto, že nenastoupil na svém postu.“  

 

Od pondělka bude pokračovat příprava v pardubických areálech, ve čtvrtek tým odehraje utkání Tipsport ligy proti Karviné, v neděli odlétá na soustředění do Španělska. Do té doby ještě dojde k posunům v kádru a především se zapojí i dva hráči, kteří zatím nebyli k dispozici. „Vrátí se nám Cadu a po nemoci už bude Čelůstka, uvidíme, jak na tom po pauze budou a zda bude vhodné, aby nastoupili již ve čtvrtek do zápasu,“ vysvětlil Jiří Krejčí.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.01.2022 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

ČPP Servis

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu více

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor více

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil více

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic!

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic! více