Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Příprava | 13.01.2022

Do utkání proti Karviné se zapojí také Ondřej Novotný

Ve čtvrtek nastoupí pardubický tým od 13:00 hod. do zápasu proti Karviné a premiéru v něm bude mít několik hráčů, o kterých jsme vás informovali v předchozích dnech. Je zde ještě jedno jméno, které se k týmu připojilo ve středu a o kterém jsme ještě nepsali.


Dalším testovaným hráčem bude Ondřej Novotný, 23letý útočník, jehož mateřským klubem je pražská Sparta. V letenském klubu začínal v devíti letech, prošel všemi mládežnickými kategoriemi, včetně reprezentací U18 a U19. Po přechodu do dospělých kategorií hrál na hostování ve Vlašimi, slovenském Ružomberku a od loňského léta se připojil ke kádru Slovanu Liberec. 

 

Ve středu se ale hlásil na Vinici a začal tak jeho test na východě Čech. Dnes se zapojí do utkání proti MFK Karviná v Tipsport lize a bude mít šanci ukázat trenérům své kvality. Souboj v Karvinou se hraje od 13.00 hod. sledovat ho lze na webu sázkové kanceláře Tipsport.     


(Autor: FK Pardubice | Datum: 13.01.2022 | Zdroj fotky: sparta.cz )Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu více

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor více

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil více

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic!

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic! více