Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Příprava | 13.01.2022

Do utkání proti Karviné se zapojí také Ondřej Novotný

Ve čtvrtek nastoupí pardubický tým od 13:00 hod. do zápasu proti Karviné a premiéru v něm bude mít několik hráčů, o kterých jsme vás informovali v předchozích dnech. Je zde ještě jedno jméno, které se k týmu připojilo ve středu a o kterém jsme ještě nepsali.


Dalším testovaným hráčem bude Ondřej Novotný, 23letý útočník, jehož mateřským klubem je pražská Sparta. V letenském klubu začínal v devíti letech, prošel všemi mládežnickými kategoriemi, včetně reprezentací U18 a U19. Po přechodu do dospělých kategorií hrál na hostování ve Vlašimi, slovenském Ružomberku a od loňského léta se připojil ke kádru Slovanu Liberec. 

 

Ve středu se ale hlásil na Vinici a začal tak jeho test na východě Čech. Dnes se zapojí do utkání proti MFK Karviná v Tipsport lize a bude mít šanci ukázat trenérům své kvality. Souboj v Karvinou se hraje od 13.00 hod. sledovat ho lze na webu sázkové kanceláře Tipsport.     


(Autor: FK Pardubice | Datum: 13.01.2022 | Zdroj fotky: sparta.cz )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA

ČPP Servis

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji více

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka více

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler více

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice více