Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-15 | 26.01.2013

Nevydařená příprava s Náchodem

V mrazivém počasí v prořídlé sestavě jsme vysoko prohráli s Náchodem.


FK PARDUBICE – FK NÁCHOD 0:7 (0:2)

 

Branky: 12., 26., 43., 53., 61., 64., 66. soupeř.

 

Sestava FK PCE: Zahradník – Netuka (50. Klapka), Jirka, Klapka (35. Hemerka) – Vávra, Černohorský (55. Netuka), Krejcar, Ptáček, Nikodém – Jirásek (20. Fejl), Kmetík.

 

V dalším utkání jsme hostili Náchod. Od posledního středečního zápasu naše sestava značně prořídla a vinou zranění a nemoci zůstalo jen torzo kádru. Někteří další kluci navíc nastoupili zdravotně indisponováni a tak hra měla do nějakého ideálu hodně daleko. Aby toho nebylo málo tak po ostřejším zákroku hostujícího beka odstoupil v první půli ze zápasu s naraženým krkem Jakub Jirásek. Přesto jsme si vypracovali několik šancí, čtyřikrát nebo pětkrát jsme šli sami na brankáře hostí, ale gól jsme dnes nevstřelili, z části vinou našeho špatného řešení koncovky a zčásti zasluhou dobrého výkonu náchodského golmana. Někteří kluci nedali zápasu to, co měli, šli si jen zahrát a ne předvést dobrý výkon a poprat se o dobrý výsledek, a tak to nakonec dopadlo tak jak to dopadlo. Vzhledem ke zdravotní indispozici obou našich brankářů děkujeme za výpomoc gólmanu Zahradníkovi z U-14, který předvedl několik dobrých zákroků, inkasované branky nepadají na jeho vrub, ale na naši laxní obrannou činnost  Na zápas rychle zapomeneme, doufejme, že se nám marodka rychle vyprázdní a budeme opět pracovat na zlepšení naší hry.


(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 26.01.2013 | Zdroj fotky: redakce )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Strabag

VIDEO: Fanoušci se baví a těší se do Hradce!

VIDEO: Fanoušci se baví a těší se do Hradce! více

Podívejte se na magazín LIBERO č. 6

Podívejte se na magazín LIBERO č. 6 více

Reportáž ČT z utkání proti Líšni

Reportáž ČT z utkání proti Líšni více

Nominace našich hráčů do reprezentací

Nominace našich hráčů do reprezentací více