Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Příprava | 27.01.2013

Jeden gól rozhodl o prohře s Hradcem Králové

V neděli odpoledne spolu změřily síly týmy ligového Hradce Králové a FK Pardubice. Za občasného sněžení se hrálo vyrovnané utkání, na jehož konci se díky brance Haliloviče radovali Votroci.


V úvodu utkání měl příležitost hradecký Kulič, ale po brejku Zeleného a jeho následném centru trefil pouze břevno. Pardubice se také dostaly do několika slibných šancí, ale mezi tyče nemířili. Největší šanci měl pardubický celek hned po přestávce. Po rohu Jeřábka se na malém vápně ocitl zcela sám Janecký, ale hlavou mířil mimo!

 

Ve vyrovnaném utkání nakonec padla jen jedna branka, když se v 61. minutě prosadil v pokutovém území Halilovič, který zbízka překonal Frydrycha. Zanedlouho poté se do slibné šancedostal Rešetár, ale mířil mimo, totéž si zopakoval i o několik minut později. Utkání, které lze označit za velmi vyrovnané, už další branku nepřineslo a tak se z výhry může radovat ligový celek.

 

Příští přípravné utkání čeká pardubický tým již v pátek, kdy se střetne s Duklou Praha. V sobotu 2.2. se pak poprvé představí na domácí půdě, když v Ohrazenicích hostí divizní Úvaly.

 

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NAJDETE ZDE

 

FC Hradec Králové - FK Pardubice 1:0 (0:0)

Branky: 63. Halilovič. Rozhodčí: Nenadál z Lázní Bohdaneč (Arnošt, Staněk). Diváků: 50.

Hradec Králové: Lindr - Plašil, Hochmeister, Simerský, Poděbradský - Halilovič, Pávek (62. Šisler), Schwarz, Zelený (62. Holeš) - Kulič, Zec (62. Voltr).

Pardubice: Frydrych - Přibyl (75. Norek), Němeček, Vencl (46. Tischler), Norek (46. Pospíšil) - Hundák (46. V. Kakrda), Dubský, Kudrna (46. Janecký), Rešetár (75. Petrus) - Jeřábek, Petrus (46. Hodas).

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 27.01.2013 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

Certus

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu

Na Letním stadionu se bude hrát 1. liga, slíbil šéf klubu více

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor

Stadion bude stát v termínu, věří pardubický primátor více

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil

Ať se v Pardubicích hraje liga napořád, říká loučící se Mojmír Chytil více

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic!

Skvělý závěr roku, vezeme body z Vršovic! více