Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Profile picture

WU-9 | 26.04.2022

První kolo ligové nadstavby mladší přípravky v Satalicích

První vrchol jara čekal na naše holky narozené v roce 2013 v neděli na hřišti Sparty Praha v Satalicích v rámci první ligové nadstavby. Čekaly nás zápasy s pražskými "S" a Zlíchovem.


Mladší přípravka - nadstavba 1, 24. 4. 2022 hř. UMT Praha - Satalice

SK Slavia Praha fotbal - FK PARDUBICE 9:2
Hned v prvním zápase jsme narazili na papírově nejsilnějšího soupeře, a to Slavii Praha. Do zápasu holky vstoupily aktivně a byly slávistkám vyrovnaným soupeřem. Rozhodovaly ovšem individuální dovednosti výběrových hráček Slavie a jejich neomylné zakončení, které nás naopak v první půli trápilo.

Chuť si ale holky po poločase spravily hned dvěma góly a i když jsme prohráli, odcházeli jsme se vztyčenou hlavou a po velmi dobrém fotbalovém výkonu, což ocenili i přítomní rodiče. Bylo to pro nás zajímavé srovnání s aktuálně zřejmě tím nejlepším týmem v této kategorii u nás.


Fotbalový klub Zlíchov 1914 - FK PARDUBICE 1:13
V dalším zápase holky dominovaly utkání proti Zlíchovu, zastřílely si a zazněl i pokřik. V zápase bylo hodně nedorazů v koncovce, branek mohlo být ještě výrazně více, stále máme na čem pracovat.


Sdružení fotbalového klubu AC SPARTA PRAHA - FK PARDUBICE 3:12
Zápas, na který jsme se ohromně těšili, jak hráčky, tak my trenéři. Po vysoké výhře se Zlíchovem a s tím souvisejícím nižším tempem zápasu a delší pauze kvůli houstnoucímu dešti jsme se snažili holky nastavit na dnešní vrchol. Od prvních sekund zápasu bylo jasně vidět, jak holky chtějí a Spartu postupně přehrávaly. Všechny holky v poli se gólově prosadily a konečný stav 12:3 je výsledkem jejich dlouhodobě poctivé práce.

Velké díky rodičům, věřím, že si to užili stejně jako my a holky a za pár týdnů hurá na odvety!


(Autor: Milan Burdych | Datum: 26.04.2022 | Zdroj fotky: FK Pardubice )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Top Centrum prodejna

A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem

A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem více

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček více

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus!

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus! více

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč!

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč! více