Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

A-tým | 23.05.2022

Jan Jeřábek a Pavel Černý prodloužili smlouvy!

Dobrá zpráva, dva z nejzkušenějších hráčů A-týmu budou pokračovat v našem dresu i ve třetí prvoligové sezóně. Na konci minulého týdne prodloužili své smlouvy s FK Pardubice a tak tyto borce budeme moci sledovat i v další sezóně.


Kapitán Jan Jeřábek a útočník Pavel Černý prokázali i ve skončené sezóně našemu klubu cenné služby a mají velký kus podílu na tom, že boj o záchranu dopadl dobře. Proto není divu, že mezi oběma hráči a vedením klubu došlo k dohodě o prodloužení smlouvy i pro příští sezónu.

 

Jan Jeřábek je klubová legenda. Na Vinici přišel v roce 2006, po působení v Tesle zažil vznik našeho klubu a jeho cestu z divize až do FORTUNA:LIGY. Byl jedním z hlavních strůjců postupu mezi elitu v roce 2020 a následně ukázal, že na nejvyšší soutěž výkonnostně rozhodně má. Dosud mezi elitou odehrál 56 utkání a vstřelil tři branky.

 

Pavel Černý je v klubu o poznání kratší dobu než náš kapitán, přesto je jedním z nejoblíbenějších hráčů. Je odchovancem královéhradeckého klubu, zahrál si i v Jablonci či Kazachstánu a na Vinici dorazil v roce 2017. Okamžitě se zařadil k pilířům sestavy a jeho přínos pro ofenzivní činnost týmu je neoddiskutovatelný. V pardubickém dresu odehrál 60 utkání a 6x se zapsal mezi střelce, celkově ale v lize nastoupil do 165 utkání a vstřelil 12 branek.

 

Jsme rádi, že oba budou v klubu pokračovat také v blížící se sezóně 2022/2023. Mají tak šanci představit se fanouškům v příštím roce na rekonstruovaném Letním stadionu!   


(Autor: FK Pardubice | Datum: 23.05.2022 | Zdroj fotky: Ladislav Nussbauer )AUTO IN Auto Hybeš - KIA Pardubický kraj Palent Zenpro Caha Auto Hybeš - Škoda AUTO IN

ČPP Servis

Vstupenky na Liberec? Již jsou v prodeji!

Vstupenky na Liberec? Již jsou v prodeji! více

Sportovní ředitel Vít Zavřel v pořadu Fotbal speciál

Sportovní ředitel Vít Zavřel v pořadu Fotbal speciál více

Nejvyšší rychlost? Je to jen bonus navíc, říká Tomáš Vlček

Nejvyšší rychlost? Je to jen bonus navíc, říká Tomáš Vlček více

Bernardo Rosa: Český fotbal je tvrdý a fyzicky náročný

Bernardo Rosa: Český fotbal je tvrdý a fyzicky náročný více