Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

A-tým | 25.05.2022

Vedení pardubického klubu navštívilo Letní stadion

Na Letním stadionu běží vše podle plánu. To je hlavní informace, kterou si z úterní návštěvy rekonstruovaného sportoviště v centru města odnášeli členové vedení a managementu FK Pardubice. Měli možnost nahlédnout i do útrob rekonstruované historické hlavní tribuny.


Vedení klubu a zástupci managementu měli za doprovodu zástupců společnosti PORR možnost vidět, jak stavba pokročila. Emotivní byl zejména výhled z východní tribuny, která je protilehlá té hlavní. Jde o dominantní část hlediště, odkud je krásný výhled na celý prostor stadionu i na přilehlé Tyršovy sady.

 

Klubové vedení zavítalo rovněž do přístupných prostor hlavní tribuny, kde se hosté na vlastní oči seznámili se stavem prací. Zde již roste zázemí pro domácí i hostující tým, za budoucí recepcí bylo hostům dopřáno vystoupat po novém hlavním schodišti do prvního podlaží, kde se budují prostory pro VIP.

 

Zajímavá podívaná se nabízela zástupcům klubu pod širým nebem. Právě totiž probíhala montáž sloupů osvětlení stadionu. Jde o čtyři stožáry, které se na zemi skládají z několika dílů a v příštích dnech budou v prostoru stadionu vztyčeny. Kdy? První dva v neděli 29. května u „východní“ tribuny, z toho důvodu bude uzavřena ulice U stadionu. Zbývající dva vyrostou u hlavní tribuny o den později.

 

Celou prohlídku zástupci společnosti PORR ochotně vedení klubu odpovídali na řadu dotazů, které se týkaly jak rekonstrukce, tak i pozdějšího využívání stadionu. V připojené fotogalerii se můžete podívat, co je na „Letňáku“ nového!   

 

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1


(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.05.2022 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice

Aigos - reklama

Vstupenky na Liberec? Již jsou v prodeji!

Vstupenky na Liberec? Již jsou v prodeji! více

Sportovní ředitel Vít Zavřel v pořadu Fotbal speciál

Sportovní ředitel Vít Zavřel v pořadu Fotbal speciál více

Nejvyšší rychlost? Je to jen bonus navíc, říká Tomáš Vlček

Nejvyšší rychlost? Je to jen bonus navíc, říká Tomáš Vlček více

Bernardo Rosa: Český fotbal je tvrdý a fyzicky náročný

Bernardo Rosa: Český fotbal je tvrdý a fyzicky náročný více