Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

A-tým | 20.06.2022

Brankář Letáček do Baníku, opačným směrem Chvěja a Budínský

V minulých dnech se objevovaly informace o tom, že o pardubického brankáře Jiřího Letáčka projevil zájem ostravský Baník. Tyto zprávy byly pravdivé a pardubický odchovanec se aktuálně připravuje s tradičním účastníkem ligy. Směrem opačným, tedy do pardubického týmu, dorazili Ondřej Chvěja a Viktor Budínský, kteří mají povolení trénovat na Vinici.


Jiří Letáček toho v Pardubicích prožil opravdu hodně a za svou píli byl odměněn, když se dokázal probojovat s týmem do nejvyšší soutěže. V ní nastoupil k 23 utkáním, ve kterých 6x vychytal čisté konto. Připsal si také 16 startů v několika mládežnických reprezentacích. 

 

Ondřej Chvěja (23 let) je ofenzivní hráč a odchovanec Baníku, v jehož dresu debutoval v nejvyšší soutěži a kterou si vyzkoušel i v minulé sezóně, ovšem v dresu Karviné. V minulosti hostoval v několika klubech a zahrál si i slovenskou ligu za FK Pohronie. 

 

Viktor Budínský (29 let) je slovenský brankář, který začínal v Dukle Banská Bystrica. Kariéru v Čechách odstartoval ve Vlašimi, v lize se poprvé postavil mezi tyče v dresu Bohemians v roce 2016. O dva roky později se stal hráčem Baníku Ostrava, kde v minulé sezóně odchytal 14 utkání. 

 

V případě všech tří hráčů finišují mezi oběma kluby vzájemná jednání, ve všech případech je ve hře roční hostování s opcí.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 20.06.2022 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice

Aigos - reklama

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji více

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka více

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler více

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice více