Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

A-tým | 22.06.2022

Slavia? Tak jsem si to představoval, říká kapitán

Los FORTUNA:LIGY měl dát odpověď nejen na rozlosování jednotlivých kol, ale také na to kdo bude první soupeřem našeho týmu na rekonstruovaném Letním stadionu. V klíčovém 18. kole bude soupeřem FK Pardubice pražská Slavia, takže „otevíračka“ se odehraje proti atraktivnímu soupeři!


Jméno soupeře pro úvodní ligové kolo nebylo pro pardubického kapitána až tak významné. „Opravdu je jedno, s kým budeme hrát právě první kolo, poměřit síly musíme postupně s každým. Ale vidím výhodu v tom, že bude hrát doma. O to bude větší naše motivace bodovat,“ vysvětluje Jan Jeřábek.

 

Také on byl zvědavý na jméno soupeře, kterého jako prvního budeme hostit na Letním stadionu v Pardubicích. „Slavia? Tak jsem si to představoval,“ usmívá se hráč, který nezastírá, že do doby postupu našeho klubu do FORTUNA:LIGY fandil sešívaným. „Asi to tak mělo být, rozhodně bude skvělé otevírat stadion proti tak silnému soupeři.“

 

V grafickém zpracování pod článkem vidíte loga soupeřů, se kterými se tým střetne v jarní části soutěže na Letním stadionu. Kliknutím na obrázek dojte k jeho zvětšení s možností uložení.  

 

 ADda


(Autor: FK Pardubice | Datum: 22.06.2022 | Zdroj fotky: )Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Top Centrum prodejna

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji více

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka více

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler více

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice více