Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

B-tým | 12.07.2022

Třetiligový B-tým zahájil přípravu

V pondělí 11. července zahájil letní přípravu pardubický B tým, který i v nové sezoně 2022/23 bude hrát třetí nejvyšší soutěž ČFL, konkrétně její skupinu B. Trenér Pavel Němeček spolu s hrajícím asistentem Ondřejem Venclem přivítali na prvním tréninku Pod Vinicí 14 hráčů.


Převážnou část kádru rezervy ligového celku budu tvořit hráči ročníku narození 2003, kteří skončili v dorostu U19 a už v závěru loňské sezony zasahovali do mistrovských zápasů. Z jarního kádru už se v přípravě neobjevila čtveřice hráčů Š. Hrnčíř, Hajník, Řezníček a Vítek.

 

V letní přípravě čekají na hráče každodenní pestré tréninky a čtyři přípravné zápasy. První z nich již tuto sobotu dopoledne, kdy rezerva zajíždí na hřiště tradičního soupeře, nováčka divizní skupiny C FK Dobrovice. I další přípravné zápasy jsou na programu s divizními soupeři, konkrétně v Novém Bydžově, Čáslavi a generálka v Letohradu.

 

První mistrovské utkání sehraje béčko v neděli 7. srpna v Zápech, o týden o později doma přivítá Jablonec B. Primárním hracím dnem rezervy bude opět neděle s časem výkopu v 10,15 hodin. Celkově však soutěž slibuje zajímavou podívanou, kdy se v této soutěži objeví hned pětice nových týmů a zejména zápasy s loňskými druholigisty Viktorií Žižkov a Ústím nad Labem budou rozhodně zajímavé.

 

K naplnění soutěže se vyjádřil i trenér Pavel Němeček: „Podle losu je hned na první pohled patrné, že to bude náročná sezóna. Jsou tam samozřejmě týmy, které postoupily z divize, ale i oba týmy, které spadly. Budeme muset dobře potrénovat a na novou sezónu se nachystat. Je to určitě velká výzva a pro hráče je to možnost, jak na sebe upozornit. Každý hráč v týmu má svoji kvalitu a společně se o dobré výsledky pokusíme poprat."

 

Aktuální hráčský kádr: Kirchner, Vencl, Řehák, Sedláček, Koukola, T. Hrnčíř, Dostál, Jarkovský, Stýblo, Štichauer, Novák, Miláček, Němec a Karch.

Realizační tým: Němeček, Vencl, Kovárník, Ouředník a Křížek.

 

Přátelská utkání B-týmu - léto 2022

sobota  16.07.22  10:00 sccc FK Dobrovice  FK Pardubice B  hř. Dobrovice
neděle  24.07.22  10:15  Cidlina Nový Bydžov   FK Pardubice B  hř. N. Bydžov
středa 27.07.22   17:30 ac FK Čáslav -  FK Pardubice B hř. Čáslav
neděle  31.07.22  10:30  wdw FK Letohrad -  FK Pardubice B hř. Letohrad

 

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 12.07.2022 | Zdroj fotky: Lukáš Ouředník )ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN

Aigos - reklama

Vstupenky na Liberec? Již jsou v prodeji!

Vstupenky na Liberec? Již jsou v prodeji! více

Sportovní ředitel Vít Zavřel v pořadu Fotbal speciál

Sportovní ředitel Vít Zavřel v pořadu Fotbal speciál více

Nejvyšší rychlost? Je to jen bonus navíc, říká Tomáš Vlček

Nejvyšší rychlost? Je to jen bonus navíc, říká Tomáš Vlček více

Bernardo Rosa: Český fotbal je tvrdý a fyzicky náročný

Bernardo Rosa: Český fotbal je tvrdý a fyzicky náročný více