Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

B-tým | 12.07.2022

Třetiligový B-tým zahájil přípravu

V pondělí 11. července zahájil letní přípravu pardubický B tým, který i v nové sezoně 2022/23 bude hrát třetí nejvyšší soutěž ČFL, konkrétně její skupinu B. Trenér Pavel Němeček spolu s hrajícím asistentem Ondřejem Venclem přivítali na prvním tréninku Pod Vinicí 14 hráčů.


Převážnou část kádru rezervy ligového celku budu tvořit hráči ročníku narození 2003, kteří skončili v dorostu U19 a už v závěru loňské sezony zasahovali do mistrovských zápasů. Z jarního kádru už se v přípravě neobjevila čtveřice hráčů Š. Hrnčíř, Hajník, Řezníček a Vítek.

 

V letní přípravě čekají na hráče každodenní pestré tréninky a čtyři přípravné zápasy. První z nich již tuto sobotu dopoledne, kdy rezerva zajíždí na hřiště tradičního soupeře, nováčka divizní skupiny C FK Dobrovice. I další přípravné zápasy jsou na programu s divizními soupeři, konkrétně v Novém Bydžově, Čáslavi a generálka v Letohradu.

 

První mistrovské utkání sehraje béčko v neděli 7. srpna v Zápech, o týden o později doma přivítá Jablonec B. Primárním hracím dnem rezervy bude opět neděle s časem výkopu v 10,15 hodin. Celkově však soutěž slibuje zajímavou podívanou, kdy se v této soutěži objeví hned pětice nových týmů a zejména zápasy s loňskými druholigisty Viktorií Žižkov a Ústím nad Labem budou rozhodně zajímavé.

 

K naplnění soutěže se vyjádřil i trenér Pavel Němeček: „Podle losu je hned na první pohled patrné, že to bude náročná sezóna. Jsou tam samozřejmě týmy, které postoupily z divize, ale i oba týmy, které spadly. Budeme muset dobře potrénovat a na novou sezónu se nachystat. Je to určitě velká výzva a pro hráče je to možnost, jak na sebe upozornit. Každý hráč v týmu má svoji kvalitu a společně se o dobré výsledky pokusíme poprat."

 

Aktuální hráčský kádr: Kirchner, Vencl, Řehák, Sedláček, Koukola, T. Hrnčíř, Dostál, Jarkovský, Stýblo, Štichauer, Novák, Miláček, Němec a Karch.

Realizační tým: Němeček, Vencl, Kovárník, Ouředník a Křížek.

 

Přátelská utkání B-týmu - léto 2022

sobota  16.07.22  10:00 sccc FK Dobrovice  FK Pardubice B  hř. Dobrovice
neděle  24.07.22  10:15  Cidlina Nový Bydžov   FK Pardubice B  hř. N. Bydžov
středa 27.07.22   17:30 ac FK Čáslav -  FK Pardubice B hř. Čáslav
neděle  31.07.22  10:30  wdw FK Letohrad -  FK Pardubice B hř. Letohrad

 

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 12.07.2022 | Zdroj fotky: Lukáš Ouředník )ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN

Aigos - reklama

Video: Trenér Kováč na tiskové konferenci

Video: Trenér Kováč na tiskové konferenci více

Brno vyloupilo Ďolíček, Řezníček nám dal tři góly

Brno vyloupilo Ďolíček, Řezníček nám dal tři góly více

Klub pořádá výjezd na derby, fanoušci mají cestu zdarma

Klub pořádá výjezd na derby, fanoušci mají cestu zdarma více

Ženy po vítězství nad FC Praha zpět v čele 2. ligy

Ženy po vítězství nad FC Praha zpět v čele 2. ligy více