Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

U-8 (2014) | 19.02.2013

Páté místo z Chrudimi

V sobotu 16. února jsme odehráli trunaj v Chrudimi. Skončili jsme na pátém místě.


     Úvodní duel se nesl v duchu pověstného ,,pardubického spánku“. Druhý tým Hradce Králové všechny šance využil, náš tým zahodil a to nám značně zkomplikovalo cestu do semifinále. O případný postup jsme následně bojovali s černým týmem Chrudimi. Hned v úvodu jsme se dostali do vedení o dvě branky, ovšem všechny body zůstali soupeři, který vstřelil dva góly ze standartní situace a z toho jeden v úplném závěru. Nicméně výkon byl velmi dobrý. Poslední utkání skupiny se hrálo o třetí místo. Zápas bych charakterizoval jako trápení se s trápícím se soupeřem. Havlíčkovu Brodu jsme při vedení 2:0 nabídli vyrovnání a o zápase rozhodli až v závěru. Následoval zápas s posledním týmem druhé skupiny. Rychnov jsme do žádné šance nepustili a klidnou hrou hladce zvítězili. V boji o páté místo jsme se utkali s červeným týmem Chrudimi. Brzy jsme vedli a protiútoky soupeře vydatně bránili. František Korunka předvedl několik skvělých zákroků, ale soupeř v poslední minutě vyrovnal. Při penaltách jsme proměnili všechny pokusy, naopak hráči Chrudimi vyslali jednu střelu mimo bránu.

      V rámci možností je páté místo dobré, ovšem semifinále jsme si pokazili v prvním zápase, kde jsme utkání s hratelným týmem plně odevzdali a zaspali. Následné zápasy, výjma Havlíčkova Brodu, jsme předváděli zodpovědnou hru a i kombinace byli místy velice slibné. Proto klukům děkuji za snahu a věřím, že příště to bude jen lepší.

 

 

FK Pardubice: Korunka František – Čejka Radek, Březina Vojtěch, Procházka Bořek, Čebiš Hynek – Halda Marek, Flaška Jan, Kožený Filip, Neumann Jiří, Dusil Štěpán

 

Zápasy:

FK Pardubice – FC Hradec Králové II.    1:5

(Flaška)

MFK Chrudim ,,černí“ – FK Pardubice   3:2

(2x Flaška)

FK Pardubice – FC Slovan Havlíčkův Brod   3:2

(2x Dusil, Flaška)

FC Rychnov nad Kněžnou – FK Pardubice   0:8

(3x Kožený, 3x Halda, Flaška, Čebiš)

MFK Chrudim ,,červení“ – FK Pardubice   1:1, 2:3 na penalty

(Halda, penalty proměnili: Halda, Flaška, Čebiš)

 

Celkové umístění:

  1. MFK Chrudim ,,černí“
  2. FC Hradec Králové I.
  3. FC Hradec Králové II.
  4. Bohemians Praha 1905
  5. FK Pardubice
  6. MFK Chrudim ,,červení“
  7. FC Slovan Havlíčkův Brod
  8. FC Rychnov nad Kněžnou

 

Pořadateli byl vybrán Jan Flaška jako nejlepší hráč našeho týmu.


(Autor: Ladislav Slezák | Datum: 19.02.2013 | Zdroj fotky: )AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Caha ČPP AUTO IN

Aigos - reklama

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek

Po více než čtyřech letech v klubu končí Jan Prosek více

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem!

Pojeďte na utkání proti Slavii vlakem! více

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk

U19 v posledním domácím zápase vyhrála a má plný bodový zisk více

Starší předávají zkušenosti mladším

Starší předávají zkušenosti mladším více