Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

U-19 | 16.08.2022

Dorost U19 remizoval na Slovácku

Naši nejstarší dorostenci odehráli náročné utkání na Slovácku. I přes prakticky trvalou fotbalovou převahu nedokázali najít recept na pevnou defenzivu domácích, kteří tentokrát dokázali naplno využít domácího hřiště. Pardubáci si tak odvezli první bod za bezbrankovou remízu.


FC Slovácko – FK Pardubice 0:0

 

Rozhodčí: Podaný – Gasnárek, Mayer

Diváků: 80

Sestava FKP: Šimůnek – Svatoš, Svoboda (46. Rolenec), Tecl, Kuja – Flaška, Míšek, Halda (71. Machů) – Brdička, Brychnáč (65. Hoffman), Pandula (65. Brož)

 

Hodnocení trenéra:

Na Slovácku jsme odehráli typický bezbrankový zápas. Soupeř se zaměřil především na defenzivní stránku hry, což se mu v kombinaci s katastrofálním terénem většinu zápasu dařilo. Na dobře bránícího soupeře jsme nedokázali vyzrát a vytvořit si větší počet šancí. Když už jsme si příležitost vytvořili, tak jsme ji nedokázali využít.

 

Vzhledem k tomu, že jsme nedokázali vstřelit gól, tak jsme rádi za udrženou nulu. Na defenzivní fázi hry se tentokrát podílel opravdu celý tým. Do kompaktního, staženého soupeře nebylo jednoduché se dostat, takže každá ztráta míče hrozila rychlým protiútokem a naši hráči si s touto nepříjemnou hrozbou dokázali poradit.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.08.2022 | Zdroj fotky: )AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau

Certus

Video: Trenér Kováč na tiskové konferenci

Video: Trenér Kováč na tiskové konferenci více

Brno vyloupilo Ďolíček, Řezníček nám dal tři góly

Brno vyloupilo Ďolíček, Řezníček nám dal tři góly více

Klub pořádá výjezd na derby, fanoušci mají cestu zdarma

Klub pořádá výjezd na derby, fanoušci mají cestu zdarma více

Ženy po vítězství nad FC Praha zpět v čele 2. ligy

Ženy po vítězství nad FC Praha zpět v čele 2. ligy více